Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Dzięki serwisowi Glodny.pl możecie zamawiać przez internet jedzenie z ponad 30 łódzkich restauracji. Teraz macie świetną okazję żeby przekonać się jak to działa – w naszym konkursie możecie zgarnąć voucher o wartości 100 zł!

Jedzenie z ulubionej restauracji dostarczone do domu czy pracy, to wygodne rozwiązanie, z którego korzystamy coraz chętniej. Coraz częściej też zamawiamy je przez internet. Ta metoda ma wiele zalet: jest szybka, wygodna, pozwala na płatnośc online i pozwala poznać i porównać ofertę wielu lokali. Od kilku miesięcy łodzianie mogą zamawiać posiłki nie tylko z oferty kilku osiedlowych pizzerii i sushi barów, które specjalizują się w dowozach, ale również restauracji, które dostaw dotychczas nie realizowały. Taką możliwość oferuje serwis Glodny.pl. Firma dysponuje własnymi kurierami, którzy odbierają zamówienia z lokali i dowożą je do klienta.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Pomysł na serwis przybył do Polski ze Szwecji. Glodny.pl zadebiutował w Poznaniu, a od kilku miesięcy mogą z niego korzystać także łodzianie. W naszym mieście możecie wybierać z oferty ponad 30 restauracji. Są wśród nich zarówno pizzerie, jak Solo Pizza czy Bosca Pizza, restauracje włoskie, jak Essenza Italiana czy Włoszczyzna, ale także sushi bary (m.in. Zielony Chrzan i Sushi w Dłoń) czy burgerownie (Bobby Burger i Pin Up Burger). Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy domowej kuchni, azjatyckich pierożków, kebabów, zapiekanek, kuchni indyjskiej, a nawet… pączków.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Portal działa w prosty sposób – wystarczy podać adres dostawy, wybrać restaurację i zamówić jedzenie. Można zrobić to za pośrednictwem strony www.glodny.pl lub poprzez wygodną aplikację na smarfona. Dostawy realizowane są już w ciągu 45 minut, a ich koszt zaczyna się od 7,99 zł, ale każde kolejne danie dodane do zamówienia obniża tę cenę o 2 zł. Jeśli zatem na wieczór z przyjaciółmi zamówicie cztery burgery, to dostawa nie będzie kosztowała was ani złotówki.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

KONKURS! [ROZWIĄZANY]

Wspólnie z Glodny.pl przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie zgarnąć voucher o wartości 100 zł na zamówienie za pośrednictwem serwisu. Aby wziąć w nim udział wystarczy zajrzeć na stronę Glodny.pl, gdzie znajdziecie listę wszystkich łódzkich lokali. Wybierzcie swój ulubiony i wyślijcie do nas maila z odpowiedzią na pytanie:

Z której łódzkiej restauracji dostępnej w serwisie Glodny.pl chciałbyś zamówić jedzenie i dlaczego?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze maile czekamy do piątku, 16 marca 2018 roku do godziny 20.00. Nie zapomnijcie podać w nich swojego imienia i nazwiska. Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź, a zwycięzcę konkursu poznacie w poniedziałek, 19 marca. Powodzenia!

ZWYCIĘZCA

Dziękujemy za wszystkiego zgłoszenia przesłane na nasz konkurs. Z przyjemnością informujemy, że nagroda trafia do Marty Krośnickiej. Gratulujemy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...