KONKURS! Wygraj zaproszenie na Śniadanie z Transatlantykiem

Już w najbliższą sobotę Transatlantyk Festival zaprasza na kolejne Filmowe Śniadanie do restauracji Bawełna, a my zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać zaproszenie na to wydarzenie.

 

W tym roku, po raz pierwszy w Łodzi odbył się międzynarodowy festiwal filmowy Transatlantyk. Impreza co roku gromadzi nie tylko miłośników filmu, ale również jedzenia. W ramach wydarzenia organizowane jest wyjątkowe Kino Kulinarne, czyli cykl kolacji inspirowanych filmami, które przygotowują najwybitniejsi szefowie kuchni z całego kraju. W oczekiwaniu na kolejną edycję festiwalu Transatlantyk zaprasza na Filmowe Śniadania.

KONKURS! Wygraj zaproszenie na Śniadanie z Transatlantykiem

To cykl spotkań organizowanych w łódzkich restauracjach w sobotnie poranki. Poprzednie edycje odbywały się między innymi w Lokalu, Spółdzielni, Szybach Lustrach czy Niebostanie. Najbliższa, organizowana 22 października zawita do restauracji Bawełna. O godzinie 10.00 w lokalu odbędzie się śniadanie w formie bufetu połączone z projekcją filmu.

Tym razem goście wydarzenia wezmą udział w prawdziwie włoskiej uczcie, która na chwilę przeniesie ich z jesiennej Łodzi do słonecznej Italii. Wszystko za sprawą filmu „Genua. Włoskie lato” i inspirowanego nim, śniadaniowego menu. Film opowiada historię Joe (Colin Firth), który po śmierci żony przeprowadza się wraz z rodziną do tytułowej – Genui. Nowe miejsce ma dać możliwość odcięcia się od dawnego życia i pomóc w pogodzeniu się ze stratą bliskiej osoby.

Restauracja Bawełna fot. fb.com/bawelna.lodz
Restauracja Bawełna fot. fb.com/bawelna.lodz

Kucharze Bawełny przygotują na tę okazję croissanty podane z prawdziwą konfiturą, cienkie kiełbaski w lekkim sosie pomidorowym z cukinią i sałatę mieszaną z mozarellą, pomidorem i winnym dressingiem. Udział w śniadaniu i projekcji filmowej kosztuje 15 zł od osoby, a my mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Aby zgarnąć zaproszenie wystarczy wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego i z kim chciałbyś się wybrać na Śniadanie z Transatlantykiem?

Na wasze maile czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do piątku, 21 października 2016 r. do godziny 14.00. Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...