fbpx

Konkurs - wygraj zestawy sushi od Sushi Kushi

W ofercie Sushi Kushi pojawił się zestaw degustacyjny prezentujący nowe rodzaje sushi, które już niebawem znajdą się w odświeżonym menu. Zestawy te możecie wygrać w naszym konkursie.

Nowe menu zadebiutuje w ofercie Sushi Kushi we wrześniu. Już teraz, dzięki zestawowi degustacyjnemu można spróbować aż 5 nowych rodzajów sushi, które się w nim pojawią. Są to między innymi rolki z kurczakiem, łososiem teriyaki, grzybami shiitake czy deserowe maki z wiśnią i nutellą. W dwuosobowym secie znajdziecie w sumie 24 kawałki sushi w 6 różnych kompozycjach (jego wartość to 79 zł). Sushi Kushi specjalizuje się w dostawie sushi do klienta, więc zestaw można zamówić on-line lub telefonicznie.

Można też wygrać go w naszym konkursie – mam dla was trzy vouchery na sushi set Nowe Smaki (widoczny na zdjęciu).

Konkurs - wygraj zestawy sushi od Sushi Kushi

Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy wysłać do nas maila z opisem waszego pomysłu na wymarzony wieczór w japońskim stylu. Napiszcie nam jak, gdzie i z kim chcielibyście go spędzić. Może to być duża impreza albo romantyczny wieczór we dwoje, skromnie albo z pompą i atrakcjami – wszystko zależy od waszej fantazji. Możecie korzystać z pomysłów, produktów i usług oferowanych przez Sushi Kushi, których opisy znajdziecie na stronie internetowej www.sushikushi.pl.

Na wasze maile czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do piątku 30 sierpnia 2013r. do godz. 23.59. Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych wypowiedzi, którzy dostaną od nas vouchery na zestawy degustacyjne od Sushi Kushi. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Powodzenia!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Dostałyśmy mnóstwo świetnych maili z pięknymi planami na wieczór w japońskim stylu i wyłonienie zwycięzców nie było proste. W toku burzliwych narad nagrody w postaci voucherów na sushi set Nowe Smaki otrzymują: Kinga Rudnicka, Anita Hurbańczuk i Karolina Bednarek. Serdecznie gratulujemy! Wkrótce otrzymacie od nas maile ze szczegółami dotyczącymi odbioru nagród.

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...