fbpx

Konkurs - wygraj zestawy sushi od Sushi Kushi

W ofercie Sushi Kushi pojawił się zestaw degustacyjny prezentujący nowe rodzaje sushi, które już niebawem znajdą się w odświeżonym menu. Zestawy te możecie wygrać w naszym konkursie.

Nowe menu zadebiutuje w ofercie Sushi Kushi we wrześniu. Już teraz, dzięki zestawowi degustacyjnemu można spróbować aż 5 nowych rodzajów sushi, które się w nim pojawią. Są to między innymi rolki z kurczakiem, łososiem teriyaki, grzybami shiitake czy deserowe maki z wiśnią i nutellą. W dwuosobowym secie znajdziecie w sumie 24 kawałki sushi w 6 różnych kompozycjach (jego wartość to 79 zł). Sushi Kushi specjalizuje się w dostawie sushi do klienta, więc zestaw można zamówić on-line lub telefonicznie.

Można też wygrać go w naszym konkursie – mam dla was trzy vouchery na sushi set Nowe Smaki (widoczny na zdjęciu).

Konkurs - wygraj zestawy sushi od Sushi Kushi

Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy wysłać do nas maila z opisem waszego pomysłu na wymarzony wieczór w japońskim stylu. Napiszcie nam jak, gdzie i z kim chcielibyście go spędzić. Może to być duża impreza albo romantyczny wieczór we dwoje, skromnie albo z pompą i atrakcjami – wszystko zależy od waszej fantazji. Możecie korzystać z pomysłów, produktów i usług oferowanych przez Sushi Kushi, których opisy znajdziecie na stronie internetowej www.sushikushi.pl.

Na wasze maile czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do piątku 30 sierpnia 2013r. do godz. 23.59. Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych wypowiedzi, którzy dostaną od nas vouchery na zestawy degustacyjne od Sushi Kushi. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Powodzenia!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Dostałyśmy mnóstwo świetnych maili z pięknymi planami na wieczór w japońskim stylu i wyłonienie zwycięzców nie było proste. W toku burzliwych narad nagrody w postaci voucherów na sushi set Nowe Smaki otrzymują: Kinga Rudnicka, Anita Hurbańczuk i Karolina Bednarek. Serdecznie gratulujemy! Wkrótce otrzymacie od nas maile ze szczegółami dotyczącymi odbioru nagród.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...