fbpx

Fot: Ganesh

Dziś nie tylko możecie dowiedzieć się, co na najbliższe dni planują restauracje, ale przede wszystkim wygrać zaproszenia na wyjątkowe spotkanie z założycielem restauracji Ganesh.

W poniedziałek w restauracji Ganeshw Manufakturze odbędzie się spotkanie z Tapinderem Sharmą – założycielem restauracji Ganesh. Udział jest wprawdzie bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc trzeba posiadać zaproszenie. Tak się składa, że my mamy dwie dwuosobowe wejściówki. Warto o nie powalczyć z trzech powodów: to świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o kulturze i tradycji Indii, spróbować oryginalnego jedzenia i po prostu dobrze się bawić (potwierdzi każdy, kto miał okazję poznać Tapiego). Spotkanie zaczyna się o godz. 17.00, będzie trwało około dwóch godzin, a na zakończenie będzie też można wziąć udział w projekcji indyjskich filmów.

Jeżeli chcecie zdobyć zaproszenie, wyślijcie do nas maila, w którym w oryginalny i ciekawy sposób opiszecie, co najbardziej urzeka was w indyjskiej kuchni. Na odpowiedzi czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl do północy w piątek. Zwycięzców ogłosimy już w sobotę.

Fot: Ganesh

Pozostałe wydarzenia:

Choć do najbliższej kolacji w kontekście zostały jeszcze dwa tygodnie, to ostatni moment, by zapewnić sobie udział w tym wydarzeniu. „U króla bawełny kolacja Ę Ą” odbędzie się 10 września w Muzeum Miasta Łodzi (cena: 120 zł). Nie trzeba bliżej przedstawiać miejsca, podobnie jak i szefa kuchni, który objął pieczę nad sztuką stołu. Będzie nim Maciej Rosiński – mamy więc gwarancję nie tylko świetnego jedzenia i pięknej prezentacji dań, ale również wyjątkowego, czekoladowego finału.

Fot: Kolacje w kontekście

Czas na najbardziej aktualne wydarzenia. Dziś od 20.00 Sezon zaprasza na swingujące zakończenie lata, jutro tańczyć będzie zaś Daleko Blisko. To ostatnie spotkanie z salsą na OFF-ie – warsztaty zaczynają się o 21.00, impreza godzinę później, wstęp jak zawsze wolny. Po sąsiedzku w Tari Bari już dziś rozbrzmiewać będzie cygański jazz w wykonaniu Club de Paris, a jutro Bistro zaprasza na II Turniej Szydercy, na który na pewno się wybierzemy. Pogoda zapowiada się piękna, więc następnego dnia o 9.00 rano można już wyruszyć na Park Śniadaniowy w Parku Źródliska.

A co w przyszłym tygodniu? W sobotę (5 września) Granda organizuje Piknik na weganie (który jest również związany z otwarciem lokalu po remoncie). Wegańskich przysmaków będzie można spróbować od 18.00 (opłata uznaniowa wrzucana do skrzynki), muzyczno-taneczna impreza startuje trzy godziny później. Tego samego dnia w restauracji Mare e Monti rozpocznie się gorący hiszpański weekend z Guillermo Rodriguez Zuńiga, rodzinną niedzielę warto zaś spędzić w Szwalni Smaków. Wyjątkowe atrakcje dla dzieci rozpoczną się od godz. 11.00. W planach między innymi spotkanie z Panią Babeczką, puszczanie baniek mydlanych, malowanie buziek i specjalne przysmaki dla najmłodszych przygotowane przez kucharzy Szwalni.

 

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...