Kolory Wina NoBo Hotel

W najbliższą sobotę restauracja Kolory Wina (NoBo Hotel) zaprasza na spotkanie z master sommelierem Przemysławem Kowalskim.

Gratka dla doświadczonych miłośników, ale i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z winem. Już po raz kolejny restauracja Kolory Wina organizuje spotkanie, na którym będziecie mieli okazję degustować 8 gatunków trunków z naprawdę wysokiej półki.

Kolory Wina NoBo Hotel

Prowadzący warsztaty, Przemysław Kowalski, jest jedynym w Polsce certyfikowanym master sommelierem. Cóż, jeśli się uczyć, to od najlepszych. Będzie więc krótki wykład o geografii wina na świecie, jego produkcji, podstawach profesjonalnego testowania i oceny, apelacjach oraz, co najważniejsze, degustacja wyselekcjonowanych pozycji. Jak przystało na restaurację, nie zabraknie też tematu łączenia wina z jedzeniem oraz zasad serwowania.

Kolory Wina NoBo Hotel

Kurs wiedzy o winie odbędzie się w najbliższą sobotę (od godz. 10.00 do 14.00) w NoBo Hotel (ul. Liściasta 86 – róg Al. Włókniarzy). Koszt uczestnictwa to 199 zł. W kwestii zapisów możecie kontaktować się z Adamem Kopczyńskim, tel. 604 613 746.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...