fbpx

Kadr ze spotu promującego restaurację Łącznik fot. Motion Pikczer

Uwielbiamy filmowy food porn – spoty promujące restauracje, prezentujące ich jedzenie i umiejętności szefów kuchni. Tym bardziej cieszą dwie świetne produkcje z Łodzi.

Kiedy kilka miesięcy temu publikowałyśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem krótkich filmów kulinarnych żałowałyśmy, ze nie załapała się do niego żadna rodzima produkcja. Dzisiaj z przyjemnością możemy zaprezentować wam dwa świetne spoty promujące łódzką restaurację Łącznik, które prezentują dwa oblicza tego lokalu – dzienne i nocne. Oba wyprodukowało łódzkie studio Motion Pikczer, które poprowadzi również kanał YouTube Łącznika, na którym znajdziecie w przyszłości filmy z imprez i wydarzeń organizowanych w restauracji.

Pierwszy ze spotów pokazuje Łącznik jako restaurację, kawiarnię i koktajl bar. Zobaczycie w nim sporo apetycznego jedzenie i kolorowych drinków. Są też przebitki z organizowanych w lokalu pokazów filmowych. Całość wygląda naprawdę bardzo ładnie i zachęcająco.

Drugi film prezentuje wieczorno-nocne oblicze Łącznika. To widerelacja z koncertów i imprez, jakie odbywają się w lokalu. Przy okazji podziwiać można niezliczone ilości kolorowych shotów. Oba spoty utrzymane są w podobnym klimacie i dobrze oddają klimat i charakter restauracji. Mamy nadzieję, ze zapoczątkują filmową modę wśród łódzkich lokali, bo chętnie obejrzałybyśmy więcej podobnych produkcji.

Podobne posty

Pamiętacie szaleństwo, gdy się otwierali? Jeżeli dawno nie byliście na Rewolucji, jest do tego ...
Wyselekcjonowana kawa, najlepsi bariści, fajny klimat – oto pięć miejscówek z najlepszą kawą w ...
Własne wędliny, kiełbaski, chleby na zakwasie, maślane i mięciutkie brioche. Wszystko to zjecie na ...