fbpx

Kadr ze spotu promującego restaurację Łącznik fot. Motion Pikczer

Uwielbiamy filmowy food porn – spoty promujące restauracje, prezentujące ich jedzenie i umiejętności szefów kuchni. Tym bardziej cieszą dwie świetne produkcje z Łodzi.

Kiedy kilka miesięcy temu publikowałyśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem krótkich filmów kulinarnych żałowałyśmy, ze nie załapała się do niego żadna rodzima produkcja. Dzisiaj z przyjemnością możemy zaprezentować wam dwa świetne spoty promujące łódzką restaurację Łącznik, które prezentują dwa oblicza tego lokalu – dzienne i nocne. Oba wyprodukowało łódzkie studio Motion Pikczer, które poprowadzi również kanał YouTube Łącznika, na którym znajdziecie w przyszłości filmy z imprez i wydarzeń organizowanych w restauracji.

Pierwszy ze spotów pokazuje Łącznik jako restaurację, kawiarnię i koktajl bar. Zobaczycie w nim sporo apetycznego jedzenie i kolorowych drinków. Są też przebitki z organizowanych w lokalu pokazów filmowych. Całość wygląda naprawdę bardzo ładnie i zachęcająco.

Drugi film prezentuje wieczorno-nocne oblicze Łącznika. To widerelacja z koncertów i imprez, jakie odbywają się w lokalu. Przy okazji podziwiać można niezliczone ilości kolorowych shotów. Oba spoty utrzymane są w podobnym klimacie i dobrze oddają klimat i charakter restauracji. Mamy nadzieję, ze zapoczątkują filmową modę wśród łódzkich lokali, bo chętnie obejrzałybyśmy więcej podobnych produkcji.

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...