Liga baristów

Zajmujecie się profesjonalnie parzeniem kawy lub jesteście amatorami zafascynowanymi tematem? Wpadajcie na trzecie spotkanie Ligi Baristów podczas którego spotkacie ekipę z Etno Cafe.

Jeżeli nie słyszeliście wcześniej o Lidze Baristów, w kilku słowach wyjaśniamy o co chodzi. To inicjatywa łódzkiej firmy Primulator – speców od sprzętu gastronomicznego, w tym najwyższej jakości ekspresów do kawy. To oni byli jednymi z organizatorów Festiwalu Kawy (mamy nadzieję, że impreza wróci na łódzki rynek), teraz zapraszają na spotkania, gdzie do tematu kawy podchodzi się na bardzo wysokim poziomie. Zgodnie z nazwą liga, dedykowana jest osobom profesjonalnie związanym z tematem, ale jeśli jesteście pasjonatami ześwirowanymi na punkcie kawy, również powinniście zainteresować się tym wydarzeniem.

Liga Baristów

We wrześniu liga przygotowywała perfekcyjne espresso, w październiku motywem przewodnim była woda, a dokładnie jej wpływ na smak kawy, na ostatnim spotkaniu będzie zaś mowa o tym, jak odnieść sukces na rynku kawiarnianym. Spotkanie poprowadzi Łukasz Mrowiński z Etno Cafe – sieci, która taki sukces bez wątpienia odniosła. Etno Cafe to palarnia kawy, sklep online i 17 kawiarni w różnych miastach Polski, które komercyjną popularność z powodzeniem łączą z najwyższą jakością serwowanej kawy. 19 listopada, na wydarzeniu pod hasłem Atmosfera to nie przelew-ki, będzie mowa o biznesie, ale oczywiście nie zabraknie miejsca na testowanie kaw, w tym głównie alternatyw.

Liga Baristów

Na koniec kilka informacji technicznych:

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 listopada o godzinie 18.00 w siedzibie firmy Primulator przy ulicy Lodowej 128.
Zapisy: piotr.klosinski@primulator.pl; w tytule maila i przelewu wpisujcie „Liga Baristów + data warsztatów”.
Potwierdzeniem zapisu jest wpłata na konto: 10 1750 1093 0000 0000 2327 4302
Koszt udziału: 30 zł. Liczba miejsc ograniczona. O kolejności zgłoszeń decyduje kolejność wpłat na konto.
W razie pytań kontakt do Piotrka: 503 195 790 lub piotr.klosinski@primulator.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...