Budki „pszczółki” zyskały nowy wygląd, w ofercie pojawiły się lody premium, kolorowe posypki i lodowe szejki. Mają też łódzkie gadżety, nie tylko dla dzieci!

Lód Miód to łódzka firma, której kibicujemy od lat. Ich pszczółkowe budki spotkamy już w wielu miejscach w Łodzi i okolicach. Co wyróżnia ich od pozostałych? To bardzo kreatywna, energiczna i otwarta ekipa, która nie tylko kręci naturalne lody (naprawdę naturalne – widziałyśmy na własne oczy produkcję), ale cały czas wymyśla nowości, atrakcje i bierze czynny udział w miejskich akcjach (np. Ice Cream Run organizowany przez Runoholica). Nie ma u nich miejsca na nudę. 
Tym razem postanowili odświeżyć swój wygląd i ich budki zobaczycie teraz w nowej, żółciutko-miodowej odsłonie. Dodatkowo we współpracy ze studiem graficznym Wspaniali Studio i ilustratorką Renatą Krawczyk – stworzyli grafikę w łódzkim stylu i gadżety z jej wykorzystaniem.

Słodkie nowości

W tegoroczny wiosenno-letni sezon Lód Miód wszedł z nowymi smakami lodów. To prawdziwa rewolucja. W ofercie pojawiły się smaki znanych słodyczy (ciniminis, delicje, oreo) ale przygotowane samodzielnie, bez użycia gotowców. Do tego kolorowe posypki (tutti frutti i czekolada) oraz polewy (karmel lub czekolada), którymi dodatkowo można urozmaicić smak lodów. Nowością są też smaki premium, jak pistacja czy lody z użyciem jakościowych czekolad. Lodów premium nie kupicie w cenie tych standardowych, a za dopłatą do porcji. Zaczęli też produkować lody wegańskie, przygotowane na bazie mlek roślinnych. Nie są dostępne w stałej ofercie, ale będą pojawiać się regularnie. Pytanie tylko, skąd mamy wiedzieć kiedy nasze ulubione lody znów są do zdobycia? Spokojnie, to też już opracowali. 

Powiadomienie: Twój ulubiony smak znów jest dostępny!

Wiedzieliście o aplikacji Lód Miód? Właśnie tutaj możecie sprawdzić godziny otwarcia i śledzić jakie lody aktualnie dostępne są w poszczególnych „pszczółkach”. Bez rejestracji, logowania, tylko pobieracie aplikację, wybieracie swój ulubiony punkt Lód Miód i macie wgląd do aktualności. Mało tego – jeśli w aplikacji, w danym punkcie polubicie swoje wybrane smaki lodów, aplikacja wyśle wam powiadomienie push o ich dostępności. Czy to nie genialne? Apka to nie tylko wgląd do aktualnego menu i nowości, ale też punkty, które możecie wymieniać na nagrody – lody. Znajdziecie w niej informacje o konkursach i bonusach np. za oznaczanie Lód Miód w mediach społecznościowych. Do tego aplikacja jest bardzo czytelna i prosta w obsłudze. 

Koszulki, kolorowanki i tatuaże na Dzień Dziecka

Grafika „w łódzkim stylu” o której wspomniałam, to zbiór łódzkich motywów z tymi, które kojarzą się z firmą Lód Miód. Jest na niej łódka, łódzki jednorożec, czarne lody, pszczółka Ludmiła i mnóstwo lodowych deserów. Z taką ilustracją w gotowości czekają już pocztówki, kolorowanki i zmywalne tatuaże z poszczególnymi elementami grafiki. Dodatkowo Lód Miód przygotował koszulki dla dużych i małych – oczywiście z nową ilustracją. Są naprawdę fajne! Wszystko to czeka na swoją premierę, która zaplanowana jest na 1. czerwca, czyli w Dzień Dziecka. A dzieci świętować będą go aż do 4. czerwca. W tym czasie na dzieciaki będzie czekał ciasteczkowy potwór – deser lodowy z ciasteczkami i czekoladą. Będą też prezenty, czyli nowe kolorowe gadżety i konkursy z nagrodami. 

Śledźcie media społecznościowe Lód Miód, gdzie dowiecie się o wszystkich atrakcjach jakie szykują dla dzieci. 

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...