Lody z konopiami, słodki bieg oraz słodkości dla czworonogów – to będzie lato pełne smaku. Lodziarnia Lód Miód jak co roku szykuje bowiem wyjątkowe akcje, którymi osłodzą nam sezon!

Zielony smak sezonu

To już tradycja, że co roku Lód Miód zaskakuje nowym smakiem sezonu: najpierw były czarne lody barwione palonymi łupinami kokosa CzarneLove, potem niebieski Ciasteczkowy Potwór, a rok temu – lody z różowej czekolady Ruby. Kiedy przyszło do tworzenia smaku na 2020, ekipa Lód Miód postawiła na zieleń, czyli kolor nadziei. Tak powstały lody nazwane Niezłe Ziółko, które w składzie zawierają… konopie! Do ich produkcji użyte zostały konopie włókniste, które nie zawierają halucynogennego THC i są w pełni bezpieczne dla smakoszy w każdym wieku – także dla dzieci. Rośliny te są za to bogatym źródłem składników mineralnych, przeciwutleniających i przeciwzapalnych. Lody Niezłe Ziółko już teraz dostępne są we wszystkich punktach Lód Miód i zostaną z nami na cały sezon. Smakują bardzo oryginalnie – lekko ziołowo i słodko. Tego trzeba spróbować!

Bieg lodożercy

Najsłodszy bieg w Polsce powraca! Ice Cream Run, organizowany przez Dominika Stanka znanego jako Runoholic, odbędzie się 11 lipca w Parku Poniatowskiego w Łodzi. Po zeszłorocznej, bardzo udanej edycji, przyszła pora na powtórkę – a imprezie ponownie towarzyszyć będą lody od Lód Miód. To one czekać będą na uczestników na mecie i dopiero po ich zjedzeniu (oraz przebiegnięciu 5 km) wręczony zostanie medal. Miejsca na bieg co prawda już się wyprzedały, ale gorąco zachęcamy was do przyjścia i kibicowania – atmosfera na miejscu zawsze jest niesamowita! Do wydarzenia możecie dołączyć także wirtualnie z każdego miejsca na świecie. Aby to zrobić, należy zarejestrować się tutaj, a w dniu biegu zrealizować trening w jakiejkolwiek formie. Tego samego dnia, a najlepiej zaraz po aktywności musicie zjeść porządną porcję lodów!

Lody dla milusińskich

Kto powiedział, że lody są tylko dla ludzi? Z okazji nadchodzącego Dnia Psa, Lód Miód ponownie szykuje specjalne smaki przeznaczone dla czworonogów! Receptura na bazie wywaru z kurzych serduszek i warzyw, która w zeszłym roku powstała we współpracy z lekarzem weterynarii, zrobiła furorę wśród testujących ją psiaków – a teraz, lodziarnia tworzy coś zupełnie nowego. Tegoroczny smak na razie pozostaje niespodzianką, ale możemy być pewni, że kompozycja będzie bezpieczna dla czworonogów, stworzona z naturalnych składników oraz bez dodatku cukru. Z powodzeniem ochłodzi czworonogi w nadchodzące upały! Więcej informacji już wkrótce, dlatego koniecznie obserwujcie fejsbukowy profil Lód Miód 🙂

https://www.instagram.com/p/BzXrsnfoupc/

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...