Lody słynnej Magdy Gessler już w Łodzi! Jeśli chcecie spróbować słodkości, które sygnuje królowa rewolucji, zajrzyjcie na Piotrkowską 217 – przed restauracją King Kong czeka na was lodowe stanowisko.

stanowisko z lodami

Od pewnego czasu, odwiedzając Piotrkowską 217, w oddali możecie zobaczyć charakterystyczną postać – z burzą blond loków, zadziornym uśmiechem oraz kolorową stylizacją. Jeśli czytając ten opis, od razu pomyśleliście o Magdzie Gessler, to nie jesteście w błędzie! Jej kartonowa podobizna ustawiona przy restauracji King Kong ogłasza, że w lokalu pojawiły się lody firmy Ice Queen.

Ice Queen Magda Gessler na rynku jest od roku, ale do Łodzi zawitało niedawno. King Kong z Piotrkowskiej 217 to pierwsze miejsce w naszym mieście, do którego możecie zajrzeć by spróbować naturalnych lodów stworzonych przez prowadzącą „Kuchenne Rewolucje”. – Dostępne smaki wciąż się zmieniają, ale teraz do wyboru jest wanilia, śmietanka, sorbet truskawkowy, pistacja, banan-czekolada oraz prosecco – słyszę w lokalu. Wśród pojawiających się smaków znajdziecie również mango, kokos, malinę z białą czekoladą, czy sernik. Koszt pojedynczej, całkiem dużej gałki to 5 zł.

Stanowisko Ice Queen znajdziecie przed restauracją King Kong, a na lody możecie zaglądać codziennie w godzinach otwarcia lokalu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...