źródło: wosp.org.pl

W styczniu wszyscy grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Mimo trudnej sytuacji, wyjątkowe aukcje przygotowała również łódzka gastronomia. Zobaczcie, co wystawiły lokalne restauracje… a także my!

Tegoroczna, już 29. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra dla małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał akcji odbędzie się 31 stycznia, a udział w nim będzie można wziąć dzięki internetowej transmisji. Tak dobrze znane nam wyjście na miasto i wrzucenie datków do puszek w tym roku musi więc przyjąć inną formę –rekomendujemy wzięcie udziału w aukcji!

To świetny sposób, by nie tylko wspierać WOŚP, ale również móc cieszyć się wyjątkowym przeżyciem gastronomicznym. Łódzkie restauracje przekazały na szczytny cel kolacje, obiady i desery, do zgarnięcia jest też zapas dań i szkolenia. Coś specjalnego przygotowałyśmy również my!

Na tegoroczną licytację wystawiamy kulinarny zestaw prezentowy – pudło pełne pyszności tworzonych przez lokalne restauracje oraz firmy. W środku znajdziecie m.in. słodkości od Cocoart’s, Centralnej Gastromachiny, Dzień Dobry Caffe i Receptury, wegańskie przetwory od Umamitu, weki od Drukarni oraz Wekowni, herbatę i kawę wypalaną w łódzkiej Quba Caffe, czy naszą książkę kucharską o kuchni regionu, a całość zapakowałyśmy w eleganckie pudełko od fajnopaki.pl.  Wszystkie te firmy, mimo mega trudnej sytuacji, bez żadnego zawahania zgodziły się na wzięcie udziału w akcji, okazując tym samym swoje ogromne serce. Dziękujemy wam za to! Wartość całego zestawu to 307,30 zł, a my licytację zaczynamy od 150 zł. Z uwagi na bezpieczeństwo zawartości, możliwy jedynie odbiór osobisty na terenie Łodzi. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Jemy w Łodzi Food Set

Wśród pysznych gastronomicznych aukcji znajdziecie również:

Wielką ucztę pizzomaniaka od PizzaNova, którzy dostarczą wam aż 10 pizz. Do tego lokal dorzuca 10 zmywalnych tatuaży oraz dostawę do 20 km. Więcej tutaj.

Kolację degustacyjną dla 4 osób w restauracji Len i Bawełna, którą specjalnie dla was przygotuje szef kuchni lokalu. Menu składa się z 5 dań oraz idealnie dopasowanych win lub koktajli. Termin do ustalenia. Link tutaj.

Roczny zapas pizzy w pizzerii Gruby Benek. Jeśli kochacie pizzę, to zdecydowanie opcja dla was. Nie zabraknie wam placków do końca roku. Do wylicytowania jest zaproszenie obejmujące łącznie 55 pizz, czyli 5 miesięcznie z wybranej pizzerii sieci. Aukcja tutaj.

Voucher na 200 zł do restauracji Drukarnia Skład Wina&Chleba. Bon możecie wykorzystać już teraz na dania na wynos, weki oraz pieczywo, lub poczekać do zniesienia obostrzeń. Aukcja dostępna tutaj.

Kolację degustacyjną dla dwojga w Sali VIP w Galicji. Podczas wizyty szef kuchni lokalu przygotuje trzy popisowe dania – a jeśli nie chcecie czekać na ponowne otwarcie gastronomii, całość dostarczyć można pod wskazany adres. Aukcję znajdziecie tutaj

Trzydaniową kolację dla dwojga w niedostępnej na co dzień Sali Kapitańskiej restauracji Tawerna Pepe Verde. Sala urządzona jest jak wnętrze jachtu – gratka dla miłośników morskich przygód! Jeśli nie chcecie czekać na ponowne otwarcie gastronomii, kolację można dostarczyć pod wskazany adres Aukcję znajdziecie tutaj

Kolację dla dwojga w tajskiej restauracji Hot Spoon, przygotowaną przez pochodzącego z Tajlandii szefa kuchni. Kolacja dostępna również w wersji z dostawą do domu. Aukcję znajdziecie tutaj

Kolację dla dwóch osób w restauracji Al Dente Pasta & Prosecco Bar mieszczącej się na Rynku Manufaktury. Szef kuchni przygotuje dla Was autorską kolację złożoną z popisowych dań lokalu, w tym rzemieślniczych, robionych na miejscu makaronów. Kolację można również dostarczyć pod wskazany adres. Więcej tutaj.

Metrowy kebab od Zahir Kebab – czyli super hiper mega rollo oraz wyjątkowy zestaw Rollożercy, w którego skład wchodzą skarpetki, kalendarz i 50 musów owocowych. Prawdziwa gratka dla kebabożerców! Link tutaj.

Śniadanie dla dwojga wraz z deserem w Caffe przy Ulicy, które możecie wylicytować w jednej z pięciu aukcji przypisanych do poszczególnych lokali. Do wyboru: Górna, Retkinia, Śródmieście, Bałuty oraz Teofilów.

Zestaw gadżetów oraz voucher na 100 zł od restauracji Whiskey in the Jar w Manufakturze. W zestawie: oryginalny słoik, koszulka oraz piny. Aukcja dostępna tutaj.

Warsztaty z tworzenia lodów rzemieślniczych, organizowane przez  łódzką firmę Primulator oraz Carpigiani Gelato University, które odbędą się w podwarszawskich Łomiankach. W trakcie trzydniowego szkolenia poznacie sekrety włoskiej sztuki lodziarstwa. Link tutaj.

Szkolenie dla domowego baristy przeprowadzone przez łódzką palarnię Around the Coffee. Podczas warsztatów nauczycie się poprawnie przygotować kawę w domu, a także dowiecie się więcej na temat całego procesu. Link znajdziecie tutaj.

Tort artystyczny z dekoracją od AF Pastry – zrealizowany według waszej fantazji, maksymalnie na 16 porcji. Aukcja dostępna tutaj, a tutaj link do drugiej aukcji cukierni. Jej przedmiotem jest zestaw 14 monoporcji, zaprojektowanych specjalnie dla was.

Wegańskie torty od restauracji Kardamoon – czekoladowy z kremem z awokado, karmelem z daktyli i wiśniami oraz tort tiramisu z z bitą śmietaną kokosową, kremem tiramisu i ponczem. Linki dostępne tutaj i tutaj.

Dietę od SuViBox na 30 dni – do wyboru macie wszystkie warianty oraz kaloryczności z oferty. Link tutaj.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI! ❤

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...