fbpx
źródło: wosp.org.pl

W styczniu wszyscy grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Mimo trudnej sytuacji, wyjątkowe aukcje przygotowała również łódzka gastronomia. Zobaczcie, co wystawiły lokalne restauracje… a także my!

Tegoroczna, już 29. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra dla małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał akcji odbędzie się 31 stycznia, a udział w nim będzie można wziąć dzięki internetowej transmisji. Tak dobrze znane nam wyjście na miasto i wrzucenie datków do puszek w tym roku musi więc przyjąć inną formę –rekomendujemy wzięcie udziału w aukcji!

To świetny sposób, by nie tylko wspierać WOŚP, ale również móc cieszyć się wyjątkowym przeżyciem gastronomicznym. Łódzkie restauracje przekazały na szczytny cel kolacje, obiady i desery, do zgarnięcia jest też zapas dań i szkolenia. Coś specjalnego przygotowałyśmy również my!

Na tegoroczną licytację wystawiamy kulinarny zestaw prezentowy – pudło pełne pyszności tworzonych przez lokalne restauracje oraz firmy. W środku znajdziecie m.in. słodkości od Cocoart’s, Centralnej Gastromachiny, Dzień Dobry Caffe i Receptury, wegańskie przetwory od Umamitu, weki od Drukarni oraz Wekowni, herbatę i kawę wypalaną w łódzkiej Quba Caffe, czy naszą książkę kucharską o kuchni regionu, a całość zapakowałyśmy w eleganckie pudełko od fajnopaki.pl.  Wszystkie te firmy, mimo mega trudnej sytuacji, bez żadnego zawahania zgodziły się na wzięcie udziału w akcji, okazując tym samym swoje ogromne serce. Dziękujemy wam za to! Wartość całego zestawu to 307,30 zł, a my licytację zaczynamy od 150 zł. Z uwagi na bezpieczeństwo zawartości, możliwy jedynie odbiór osobisty na terenie Łodzi. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Jemy w Łodzi Food Set

Wśród pysznych gastronomicznych aukcji znajdziecie również:

Wielką ucztę pizzomaniaka od PizzaNova, którzy dostarczą wam aż 10 pizz. Do tego lokal dorzuca 10 zmywalnych tatuaży oraz dostawę do 20 km. Więcej tutaj.

Kolację degustacyjną dla 4 osób w restauracji Len i Bawełna, którą specjalnie dla was przygotuje szef kuchni lokalu. Menu składa się z 5 dań oraz idealnie dopasowanych win lub koktajli. Termin do ustalenia. Link tutaj.

Roczny zapas pizzy w pizzerii Gruby Benek. Jeśli kochacie pizzę, to zdecydowanie opcja dla was. Nie zabraknie wam placków do końca roku. Do wylicytowania jest zaproszenie obejmujące łącznie 55 pizz, czyli 5 miesięcznie z wybranej pizzerii sieci. Aukcja tutaj.

Voucher na 200 zł do restauracji Drukarnia Skład Wina&Chleba. Bon możecie wykorzystać już teraz na dania na wynos, weki oraz pieczywo, lub poczekać do zniesienia obostrzeń. Aukcja dostępna tutaj.

Kolację degustacyjną dla dwojga w Sali VIP w Galicji. Podczas wizyty szef kuchni lokalu przygotuje trzy popisowe dania – a jeśli nie chcecie czekać na ponowne otwarcie gastronomii, całość dostarczyć można pod wskazany adres. Aukcję znajdziecie tutaj

Trzydaniową kolację dla dwojga w niedostępnej na co dzień Sali Kapitańskiej restauracji Tawerna Pepe Verde. Sala urządzona jest jak wnętrze jachtu – gratka dla miłośników morskich przygód! Jeśli nie chcecie czekać na ponowne otwarcie gastronomii, kolację można dostarczyć pod wskazany adres Aukcję znajdziecie tutaj

Kolację dla dwojga w tajskiej restauracji Hot Spoon, przygotowaną przez pochodzącego z Tajlandii szefa kuchni. Kolacja dostępna również w wersji z dostawą do domu. Aukcję znajdziecie tutaj

Kolację dla dwóch osób w restauracji Al Dente Pasta & Prosecco Bar mieszczącej się na Rynku Manufaktury. Szef kuchni przygotuje dla Was autorską kolację złożoną z popisowych dań lokalu, w tym rzemieślniczych, robionych na miejscu makaronów. Kolację można również dostarczyć pod wskazany adres. Więcej tutaj.

Metrowy kebab od Zahir Kebab – czyli super hiper mega rollo oraz wyjątkowy zestaw Rollożercy, w którego skład wchodzą skarpetki, kalendarz i 50 musów owocowych. Prawdziwa gratka dla kebabożerców! Link tutaj.

Śniadanie dla dwojga wraz z deserem w Caffe przy Ulicy, które możecie wylicytować w jednej z pięciu aukcji przypisanych do poszczególnych lokali. Do wyboru: Górna, Retkinia, Śródmieście, Bałuty oraz Teofilów.

Zestaw gadżetów oraz voucher na 100 zł od restauracji Whiskey in the Jar w Manufakturze. W zestawie: oryginalny słoik, koszulka oraz piny. Aukcja dostępna tutaj.

Warsztaty z tworzenia lodów rzemieślniczych, organizowane przez  łódzką firmę Primulator oraz Carpigiani Gelato University, które odbędą się w podwarszawskich Łomiankach. W trakcie trzydniowego szkolenia poznacie sekrety włoskiej sztuki lodziarstwa. Link tutaj.

Szkolenie dla domowego baristy przeprowadzone przez łódzką palarnię Around the Coffee. Podczas warsztatów nauczycie się poprawnie przygotować kawę w domu, a także dowiecie się więcej na temat całego procesu. Link znajdziecie tutaj.

Tort artystyczny z dekoracją od AF Pastry – zrealizowany według waszej fantazji, maksymalnie na 16 porcji. Aukcja dostępna tutaj, a tutaj link do drugiej aukcji cukierni. Jej przedmiotem jest zestaw 14 monoporcji, zaprojektowanych specjalnie dla was.

Wegańskie torty od restauracji Kardamoon – czekoladowy z kremem z awokado, karmelem z daktyli i wiśniami oraz tort tiramisu z z bitą śmietaną kokosową, kremem tiramisu i ponczem. Linki dostępne tutaj i tutaj.

Dietę od SuViBox na 30 dni – do wyboru macie wszystkie warianty oraz kaloryczności z oferty. Link tutaj.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI! ❤

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...