fbpx

Odwiedziłyśmy dla was wszystkie lokale z Manu, które serwują lunche i jesteśmy pod dużym wrażeniem! Oto cała lista, a do tego jeszcze 20% rabatu w poniedziałki.

Wiemy, że ceny w restauracjach są coraz wyższe, ale naprawdę da się dobrze zjeść za niższą cenę. Przyznamy, prawie nigdy nie chodzimy w Łodzi na lunche, ale czas to zmienić. Pokażemy wam, co się dzieje w mieście i zaczniemy właśnie od Manufaktury. 

Łał! Naprawdę dawno nie jadłyśmy lunchów w mieście – zapomnijcie o bieda obiedzie, to prawdziwe wypasy, a to wszystko w cenie od 29,90 do 49 zł za zestaw. Do tego jeszcze od nowego roku do końca lutego wybrane restauracje z Manufaktury mają w poniedziałki 20% rabatu na standardowe menu. Zaczynamy!

Al Dente

Szef kuchni Al. Dente przygotowuje menu lunchowe na cały tydzień – codziennie inna zupa i danie główne oraz jeden zestaw wegetariański. Lunche są dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-15:00. Do każdego zestawu na miejscu dostaniecie też gratisową lemoniadę.

Cena: 33 zł

Bobby Burger

Macie ochotę na burgera? Jest dostępny codziennie w ofercie lunchowej Bobby Burger. Jak wszędzie, zjecie go od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-15:00. W zestawie, poza burgerem, frytki i napój.

Cena: 29,90 zł

Galicja

Czas na tradycyjny obiad. W Galicji na tydzień przygotowywane są trzy różne zestawy, w których skład wchodzi zupa i dania główne (jeden najczęściej bezmięsny). Są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00. Do każdego dostaniecie domowy kompot.  

Cena: 33 zł

Hot Spoon

W Hot Spoon na lunch do wyboru trzy dania, oczywiście tajskie (zawsze jedno jest wegetariańskie). Każde podawane w zestawie z ryżem jaśminowym albo makaronem ryżowym, a do tego napój do wyboru: woda, lemoniada, herbata lub kawa. Lunche dostępne od poniedziałku do piątku, od 12:00 do 14:00.

Cena: 33 zł

Manuarte

W Manuarte codziennie czeka na was inny zestaw: zupa (w opcji wegetariańskiej oraz mięsnej) oraz danie główne (również w wersji wegetariańskiej i mięsnej). Jeśli macie ochotę na słodki finał, za deser do lunchu zapłacicie tylko złotówkę. Oferta dostępna tylko na miejscu, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 17:00. 

Cena: 36 zł (deser za 1 zł)

Sea Food Bar&Market

W Sea Food samodzielnie komponujecie zestaw lunchowy. Podstawa to zupa i danie główne, za symboliczną opłatą lunch możecie wzbogacić o napój i deser. Z menu lunchowego można skorzystać od poniedziałku do piątku do godziny 15:00.

Cena: 32 zł (deser – 2 zł, napój – 4 zł)

Szpulka

W poniedziałek Szpulka ma już zaplanowane menu lunchowe na cały tydzień. Codziennie inny zestaw, zawsze zupa i danie główne. Lunche są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00.

Cena: 41,90 zł

Tawerna Pepe Verde

Tawerna zaprasza na lunch od poniedziałku do piątku między 11.00 a 15.00. Czeka tu na was dwudaniowy zestaw z napojem. O menu lunchowe dnia można pytać telefonicznie lub na Facebooku.

Cena: 36 zł

Whiskey in the jar

W Whisky in the jar codziennie 5 lunchów do wyboru (dostępne od poniedziałku do piątku do godz. 17.00). Do wyboru: stek z rostbefu (49,99 zł), wege burger (36,99 zł), ćwierćfunciak Rockersa (36,99 zł), żeberka hot&spicy (39,99 zł) oraz grillowane żeberka BBQ (39,99 zł). Do każdego dania zupa i napój w cenie.

Cena: Od 36,99 zł do 49,99 zł

Yarsa

Macie ochotę na lunch orientalny? W niedawno otwartej Yarsie macie codziennie inny zestaw, w skład którego wchodzą: zupa, danie główne (mięsne lub wege) i deser. Są dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 15.00.

Cena: 36 zł

Zielona

Jeśli Zielona, to oczywiście lunche wegetariańskie, a często nawet wegańskie. Jak wszędzie, są dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-16:00. W skład zestawu wchodzi zupa i danie główne.

Cena: 36 zł

Promocja Happy Mondays

Na lunchach nie kończą się okazje w manufakturowych restauracjach. W poniedziałki macie tu akcję Happy Mondays. Główna zasada – tego dnia goście dostają aż 20% rabatu. Oto miejsca, w których możecie skorzystać z promocji:

Anatewka – 20% na wszystkie dania z menu (z wyłączeniem napojów i alkoholu)

Bierhalle – 20% rabatu na dowolny zestaw danie plus napój

Bobby Burger – 20% rabatu na całe menu

Ganesh– 20% rabatu na całe menu

La Vende– 20% rabatu na całe menu

Yarsa– 20% rabatu na całe menu

Zielona – 20% rabatu na wszystkie burgery z menu

Dodatkowo macie jeszcze 15% rabatu na menu w Szpulce i tyle samo na kanapki i napoje w Piekarzu.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...