Odwiedziłyśmy dla was wszystkie lokale z Manu, które serwują lunche i jesteśmy pod dużym wrażeniem! Oto cała lista, a do tego jeszcze 20% rabatu w poniedziałki.

Wiemy, że ceny w restauracjach są coraz wyższe, ale naprawdę da się dobrze zjeść za niższą cenę. Przyznamy, prawie nigdy nie chodzimy w Łodzi na lunche, ale czas to zmienić. Pokażemy wam, co się dzieje w mieście i zaczniemy właśnie od Manufaktury. 

Łał! Naprawdę dawno nie jadłyśmy lunchów w mieście – zapomnijcie o bieda obiedzie, to prawdziwe wypasy, a to wszystko w cenie od 29,90 do 49 zł za zestaw. Do tego jeszcze od nowego roku do końca lutego wybrane restauracje z Manufaktury mają w poniedziałki 20% rabatu na standardowe menu. Zaczynamy!

Al Dente

Szef kuchni Al. Dente przygotowuje menu lunchowe na cały tydzień – codziennie inna zupa i danie główne oraz jeden zestaw wegetariański. Lunche są dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-15:00. Do każdego zestawu na miejscu dostaniecie też gratisową lemoniadę.

Cena: 33 zł

Bobby Burger

Macie ochotę na burgera? Jest dostępny codziennie w ofercie lunchowej Bobby Burger. Jak wszędzie, zjecie go od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-15:00. W zestawie, poza burgerem, frytki i napój.

Cena: 29,90 zł

Galicja

Czas na tradycyjny obiad. W Galicji na tydzień przygotowywane są trzy różne zestawy, w których skład wchodzi zupa i dania główne (jeden najczęściej bezmięsny). Są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00. Do każdego dostaniecie domowy kompot.  

Cena: 33 zł

Hot Spoon

W Hot Spoon na lunch do wyboru trzy dania, oczywiście tajskie (zawsze jedno jest wegetariańskie). Każde podawane w zestawie z ryżem jaśminowym albo makaronem ryżowym, a do tego napój do wyboru: woda, lemoniada, herbata lub kawa. Lunche dostępne od poniedziałku do piątku, od 12:00 do 14:00.

Cena: 33 zł

Manuarte

W Manuarte codziennie czeka na was inny zestaw: zupa (w opcji wegetariańskiej oraz mięsnej) oraz danie główne (również w wersji wegetariańskiej i mięsnej). Jeśli macie ochotę na słodki finał, za deser do lunchu zapłacicie tylko złotówkę. Oferta dostępna tylko na miejscu, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 17:00. 

Cena: 36 zł (deser za 1 zł)

Sea Food Bar&Market

W Sea Food samodzielnie komponujecie zestaw lunchowy. Podstawa to zupa i danie główne, za symboliczną opłatą lunch możecie wzbogacić o napój i deser. Z menu lunchowego można skorzystać od poniedziałku do piątku do godziny 15:00.

Cena: 32 zł (deser – 2 zł, napój – 4 zł)

Szpulka

W poniedziałek Szpulka ma już zaplanowane menu lunchowe na cały tydzień. Codziennie inny zestaw, zawsze zupa i danie główne. Lunche są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00.

Cena: 41,90 zł

Tawerna Pepe Verde

Tawerna zaprasza na lunch od poniedziałku do piątku między 11.00 a 15.00. Czeka tu na was dwudaniowy zestaw z napojem. O menu lunchowe dnia można pytać telefonicznie lub na Facebooku.

Cena: 36 zł

Whiskey in the jar

W Whisky in the jar codziennie 5 lunchów do wyboru (dostępne od poniedziałku do piątku do godz. 17.00). Do wyboru: stek z rostbefu (49,99 zł), wege burger (36,99 zł), ćwierćfunciak Rockersa (36,99 zł), żeberka hot&spicy (39,99 zł) oraz grillowane żeberka BBQ (39,99 zł). Do każdego dania zupa i napój w cenie.

Cena: Od 36,99 zł do 49,99 zł

Yarsa

Macie ochotę na lunch orientalny? W niedawno otwartej Yarsie macie codziennie inny zestaw, w skład którego wchodzą: zupa, danie główne (mięsne lub wege) i deser. Są dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 15.00.

Cena: 36 zł

Zielona

Jeśli Zielona, to oczywiście lunche wegetariańskie, a często nawet wegańskie. Jak wszędzie, są dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-16:00. W skład zestawu wchodzi zupa i danie główne.

Cena: 36 zł

Promocja Happy Mondays

Na lunchach nie kończą się okazje w manufakturowych restauracjach. W poniedziałki macie tu akcję Happy Mondays. Główna zasada – tego dnia goście dostają aż 20% rabatu. Oto miejsca, w których możecie skorzystać z promocji:

Anatewka – 20% na wszystkie dania z menu (z wyłączeniem napojów i alkoholu)

Bierhalle – 20% rabatu na dowolny zestaw danie plus napój

Bobby Burger – 20% rabatu na całe menu

Ganesh– 20% rabatu na całe menu

La Vende– 20% rabatu na całe menu

Yarsa– 20% rabatu na całe menu

Zielona – 20% rabatu na wszystkie burgery z menu

Dodatkowo macie jeszcze 15% rabatu na menu w Szpulce i tyle samo na kanapki i napoje w Piekarzu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...