Magiczny Wieczór w Kolrach Wina - KONKURS

W najbliższy piątek, w restauracji Kolory Wina w NoBo Hotel odbędzie się oryginalny wieczór z magią i gastronomią molekularną. Mamy dla was dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Magiczny Wieczór w restauracji Kolory Wina to niezwykłe spotkanie łączące w sobie magiczne show w wykonaniu utytułowanych iluzjonistów z równie magicznym pokazem kuchni molekularnej w wykonaniu szefa kuchni restauracji, Jarosława Bińkowskiego. W piątkowy wieczór goście będą mieli okazje obejrzeć występy dwukrotnego wicemistrza Światowych Kongresów Iluzji, znanego pod pseudonimem Arsène Lupin, specjalisty iluzji mentalnej i odgadywania myśli Damiana, Jerzego Buczyńskiego oraz Krzysztofa Domańskiego.

Oprócz niezwykłych pokazów na gości czeka również uroczysta kolacja z 4 dań, w której menu znajdzie się 'ravioli’ owocowe na papierze z gruszki, łosoś pieczony z czarną solą i pomarańczowym pieprzem, serwowany na emulsji paprykowo-pomarańczowej w asyście ciepłej galaretki o smaku chrzanu, karmolada cielęca 'sous-vide’ muśnięta ziemniaczanym puree z syfonu z karmelizowanym sosem borowikowym na bazie czerwonego wina oraz marchewką gotowaną w pomarańczy, a na deser mus brzoskwiniowy zamknięty w skorupce nitro, serwowany na czekoladowym pyle z chipsem z brązowego cukru. Więcej informacji na temat Magicznego Wieczoru znajdziecie w opisie wydarzenia na Facebooku.

KONKURS [rozwiązany]

Mamy dla was do wygrania dwuosobowe zaproszenie na to niesamowite wydarzenie! Aby je zgarnąć, wystarczy odpowiedzieć na nasze ulubione pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać od nas zaproszenie na Magiczny Wieczór i z kim chciałbyś się wybrać na to wydarzenie?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze maile czekamy do czwartku, 18 kwietnia 2013r., do godziny 20:00. Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź, a zwycięzcę ogłosimy przed piątkowym wieczorem. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Powodzenia!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dwuosobowe zaproszenie na Magiczny Wieczór w naszym konkursie wygrała Dominika Wajs. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...