Restaurant Week - Quale

Za kilka dni łódzka scena restauracyjna rozkwitnie podczas Restaurant Week i tak się szczęśliwie składa, że my mamy na zbyciu trzy dwuosobowe zaproszenia na pierwszą edycję festiwalu.

Od premiery pierwszego łódzkiego Restaurant Week dzielą nas niecałe 3 dni. Już w najbliższy piątek wybrane lokale z naszego miasta zaczną przyrządzać dla gości festiwalu wyjątkowe dania przygotowywane specjalnie na tę okazję. Jeszcze raz przypominamy to, co najważniejsze. Impreza rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa 10 dni, weźmą w niej udział 22 restauracje z Łodzi, a każda z nich przygotuje trzydaniowe, popisowe menu degustcyjne w cenie 39 zł (niektóre nawet dwa zestawy do wyboru).

 Restaurant Week - Klub Wino

Aby wziąć udział w festiwalu, musicie najpierw zarezerwować miejsca. Możecie zrobić to na stronie www.restaurantweek.pl/wyszukiwarka/lodz, na której znajdziecie również adresy wszystkich miejsc i opisy zestawów dań.

A teraz najważniejsze! Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać aż trzy dwuosobowe zaproszenia na Restaurant Week. Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego lubicie spędzać czas w restauracjach?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres lodz@restaurantweek.pl. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 31.03.2016 r. Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, a zwycięzców poznacie już 1 kwietnia.

Restaurant Week - Nowa Łódź

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...