fbpx

Restaurant Week - Quale

Za kilka dni łódzka scena restauracyjna rozkwitnie podczas Restaurant Week i tak się szczęśliwie składa, że my mamy na zbyciu trzy dwuosobowe zaproszenia na pierwszą edycję festiwalu.

Od premiery pierwszego łódzkiego Restaurant Week dzielą nas niecałe 3 dni. Już w najbliższy piątek wybrane lokale z naszego miasta zaczną przyrządzać dla gości festiwalu wyjątkowe dania przygotowywane specjalnie na tę okazję. Jeszcze raz przypominamy to, co najważniejsze. Impreza rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa 10 dni, weźmą w niej udział 22 restauracje z Łodzi, a każda z nich przygotuje trzydaniowe, popisowe menu degustcyjne w cenie 39 zł (niektóre nawet dwa zestawy do wyboru).

 Restaurant Week - Klub Wino

Aby wziąć udział w festiwalu, musicie najpierw zarezerwować miejsca. Możecie zrobić to na stronie www.restaurantweek.pl/wyszukiwarka/lodz, na której znajdziecie również adresy wszystkich miejsc i opisy zestawów dań.

A teraz najważniejsze! Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać aż trzy dwuosobowe zaproszenia na Restaurant Week. Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego lubicie spędzać czas w restauracjach?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres lodz@restaurantweek.pl. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 31.03.2016 r. Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, a zwycięzców poznacie już 1 kwietnia.

Restaurant Week - Nowa Łódź

Podobne posty

W tych delikatesach znajdziecie produkty niemal ze wszystkich zakątków świata. Skomponujecie też ...
Aromatyczne i rozgrzewające napoje, gulasze, grille, alpejska kolacja i niespodzianki dla narciarzy. ...
Obiecana Cafe w ogrodach Geyera nie tylko kawą stoi. W menu znajdziecie też chałkowe kanapki, zjecie ...