Gastronomia sukcesywnie się odradza, a nas cieszą wszelkie inicjatywy restauratorów przypominające łodzianom jak miło jest wyjść z najbliższymi do knajpy na coś pysznego. Jedną z takich akcji jest „Manufaktura za 50%”, w którą włączyło się ponad 20 restauracji z Manu. Już w środę i czwartek w lokalach na rynku i na food courcie będzie obowiązywać 50% procent zniżki na jedzenie.

W niektórych przypadkach, jak choćby w LaVende, PINI Grill&Delikatesy, Pankejku, Restauracji Bubamara, Pizza Hut, Galicji, Bierhalle, Sphinxie, Tajskiej Hot Spoon (od godz.14) i Zielonej rabatem objęta jest cała karta dań (promocja nie dotyczy napoi). W Lavashu będzie można posiedzieć przy daniach z grilla (letnia wkładka do menu), tańszych o połowę, a w Pizzerii Stopiątka pozastanawiać się między makaronami a pizzą z zakładki „Premium”- obie te sekcje w menu będą dostępne za pół ceny. W Tawernie Pepe Verde, restauracji Akasaka (food court) oraz The Mexican z tej okazji będzie dedykowane menu, a Anatewka zaprasza na swoje popisowe dania: w menu za pół ceny znajdzie się m.in. sałatka Rachelki, frikadelki w sosie pieczeniowym lub pomidorowym z parmezanem, pierogi z mięsem  cielęco-wołowym i filet z kurczaka w cymesie.

Promocyjne dania w Bawełnie

Gdy pogoda się poprawi, sezon plażowy możecie zacząć w beach barze, gdzie również niektóre pozycje z karty będą tańsze o połowę w stosunku do ceny regularnej. W Bawełnie za pół ceny będzie można zjeść m.in. sałatę z kurczakiem, tagliatelleverde czy Petto di Pollo. Na deser – obłędny „Bałagan w Eton”, również za pół ceny. W Szpulce w ofercie śniadaniowej będą dwa gofry za pół ceny: wersja wytrawna, z chorizo i wersja słodka – z owocami. Obiadowo Szpulka karmi za pół ceny tagliatelle z kurczakiem i grzybami, chłodnikiem sezonowym, a ucztę zwieńczy mus czekoladowy. Do akcji włącza się również Whiskey in the Jar i proponuje dwa burgery z karty za pół ceny. Na kawę będzie można wybrać się do Starbucksa, gdzie drugi dowolny napój będzie za pół ceny. Za 5 zł będzie można zjeść najpopularniejsze łódzkie danie, czyli kapuśniak z prażokami w Rajskim Jadle. Tam też w ofercie „za pół ceny” będzie buła ze schabem za 7 zł i zestaw z karczkiem pieczonym za 10 zł.

Promocyjne dania w Szpulce

Jednak „Manufaktura za pół ceny” to nie tylko jedzenie. Po kulinarnej uczcie dla zmysłów, warto pomyśleć o czymś „dla ducha” i np. wybrać się do Teatru Małego, który w środę, 24 czerwca, wystawi Motel pod Mocnym Amorem. Bilety za 50% (czyli za 25 zł) dostępne są online, przez portal interticket.pl. A o godzinie 20:00 w Manufakturze ruszy… kino plenerowe! W środę będzie można zobaczyć rewelacyjny „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, a w czwartek „Narodziny gwiazdy”. Pokazy będą na ekranie ustawionym przy plaży, a filmy będzie można oglądać także z ogródków. Projekcje są oczywiście bezpłatne. W akcji „Manufaktura za 50%” biorą udział także lokale rozrywkowe: kręgielnia, Jazda!Park, EXPERYMENTARIUM I Arena Laser Games. Za pół ceny będzie można też zjechać na tyrolce nad rynkiem.

Więcej na: https://www.manufaktura.com/wydarzenia/13824/manufaktura_za_50

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...