fbpx

Mapa restauracji przy Piotrkowskiej

Co powiecie na przejrzystą mapę, na której odszukać możecie wszystkie restauracje, bary, puby i kawiarnie zlokalizowane przy głównej ulicy miasta? Od ponad tygodnia taki plan Piotrkowskiej dostępny jest w internecie.

Dzięki uprzejmości, a przede wszystkim ciężkiej pracy jednego z naszych czytelników możecie wybrać się w kulinarną wyprawę wzdłuż Piotrkowskiej i nie przegapić żadnego ze znajdujących się przy tej ulicy lokali, które mogą was nakarmić i napoić. Przejrzysta i czytelna mapa, którą stworzył, uwzględnia bowiem wszystkie restauracje, bary, puby, kawiarnie, klubokawiarnie, dyskoteki, pizzerie, fast foody, a nawet hotele, jakie znaleźć można na odcinku od Placu Wolności do Mickiewicza.

Mapa restauracji przy Piotrkowskiej

Mapę zobaczyć można TUTAJ, link do niej podpięty będzie na stałe pod grafikę, którą znajdziecie w prawej kolumnie na naszej stronie. Dla żywotności mapy najważniejsza będzie stała i bieżąca aktualizacja. Restauracje przy Piotrkowskiej pojawiają się i znikają, więc trzeba śledzić te zmiany. Możecie w tym pomóc autorowi wysyłając wszelkie informacje o niezbędnych zmianach na mapie, ale również inne dotyczące jej sugestie i pomysły na adres mapa.lokali.piotrkowska@gmail.com.

Podobne posty

Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...
Przy Kominie to wyjątkowe miejsce na łódzkiej mapie kulinarnej. Nowo otwarta restauracja w Monopolis ...