fot. Browar Księży Młyn

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2020 trwa w najlepsze! Wybiegamy jednak w przyszłość do 9.02., ostatniego dnia festiwalu, kiedy to obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji, łódzkie restauracje przygotowały wyjątkowe niespodzianki.

Jak co roku, Międzynarodowy Dzień Pizzy będzie obchodzony w Łodzi w wyjątkowy sposób. Ostatniego dnia Pizza Fest możecie spodziewać się zarówno gratisów do pizzowych zamówień, jak i warsztatów dla najmłodszych. Sprawdźcie naszą listę i zobaczcie, gdzie warto zajrzeć w niedzielę.

Pizza Fest 2020

Restauracja DaVella z ul. Inflanckiej przygotowała promocję dla smakoszy wina. Do każdej pizzy możecie zamówić kieliszek wina domowego za 1 zł. W Jack’s Bar do festiwalowych podpłomyków z cynamonową wołowiną otrzymacie za to małe piwo Kozel Lezak gratis. Podobna promocja czeka na was w restauracji Włoski Temat Don Palermo w Sukcesji. Przy zamówieniu pizzy, cena dużego piwa lub napoju 0,5 l wyniesie symboliczną złotówkę. Ponadto, do festiwalowych pizz (Alpi i Parmigiana) mini deser serwowany jest gratis.W niedzielę zajrzyjcie także do retkińskiej pizzerii MniammniaM – na hasło „mniam mniam” do każdej pizzy otrzymacie dowolny napój 0,5 l za 1 gr. Promocja obowiązuje także w przypadku zamówień na wynos.

Warsztaty pizzy dla dzieci w Browarze Księży Młyn fot. FB Browar Księży Młyn

W Dzień Pizzy na wyjątkowe rozrywki mogą liczyć także najmłodsi! W restauracji Browar Księży Młyn dzieci będą miały okazję stworzyć swoje własne pizze pod okiem wykwalifikowanych kucharzy. Warsztaty będą trwały od 12 do 18, wstęp jest wolny. Tych, którzy wolą słodkie smaki, zapraszamy za to do Wody Sodowej. W niedzielę od 12 do 16 odbędą się tam warsztaty dla najmłodszych z przyrządzania pizzy na słodko. Koszt warsztatów to 15 zł, a więcej informacji znajdziecie tutaj.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...