fot. Farina Bianco

Walentynki nadchodzą wielkimi krokami! Prawdziwą miłość warto jednak celebrować nie tylko od święta – dlatego Farina Bianco dzień zakochanych zmienia w miesiąc zakochanych… i nie tylko!

Kwiaty, serduszka, czekoladki… a także wyjątkowe przeżycia. Nieważne, czy walentynki spędzacie z drugą połówką, przyjaciółmi, czy rodziną – ten dzień to okazja, by celebrować miłość każdego rodzaju! W tym roku 14.02. wypada w piątek, możemy więc spodziewać się, że chętnych do świętowania będzie niemało. Zakochanych, a także tych poszukujących miłości, zaprasza do siebie Farina Bianco.

fot. Farina Bianco

Restauracja postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim, którzy chcą świętować walentynki przez trochę dłuższy czas, dlatego tu wyjątkowe wydarzenia oraz potrawy będą na was czekały od 1. Lutego aż do 1. marca. Miłosny miesiąc w Farinie otworzy specjalne menu oparte na afrodyzjakach – znajdziecie w nim m.in. tajską zupę z krewetkami, pierś kurczaka kukurydzianego z sosem z palonego masła oraz monoporcję w kształcie serca o smaku czekoladowo-malinowym. Restauracja uraczy Was także tematycznymi koktajlami, takimi jak dwuosobowe „Beauty and the beast”, czy „Lody na patyku” z Kahlua i lodami bakaliowymi. Z myślą o fanach klasyki, w karcie znalazły się również wyselekcjonowane wina na kieliszek. Warto wspomnieć, że codziennie w restauracji będzie można posłuchać muzyki na żywo.

fot. Farina Bianco

Oprócz klasycznych rezerwacji, w Farinie możecie także zamówić stolik w strefie VIP w dniu samych walentynek, czyli 14 lutego – ta opcja niesie za sobą dodatkowe atrakcje. Lokal przygotował specjalne foto-lustro, rabaty oraz upominki od Basanti Spa. Kiedy Wy będziecie próbować autorskiego menu szefa kuchni z afrodyzjakami, na żywo przygrywać będzie Wam Majewski Violin Project. Bardzo romantycznie!

Farina przygotowała także serię wydarzeń, na które możecie wybrać się zarówno z ukochaną osobą, jak i paczką znajomych. Zaczynamy od znanego już konceptu kolacji w ciemności, który odbędzie się 4., 10., 17., 24. oraz 25. lutego o godzinie 19:00. W podobnym konwencie utrzymana będzie także degustacja win w ciemności, na którą możecie wybrać się 19. lutego o godzinie 19:00. 28. Lutego restauracja zaprasza zaśna magiczną kolację – pięciodaniowy set, w trakcie którego pośród 10-osobowych stołów odbywają się pokazy znanych iluzjonistów.

fot. Farina Bianco

Nie macie pary? We współpracy z portalem Svatka.pl Farina Bianco organizuje „szybkie randki, czyli speeddating! 16. Lutego drugą połówkę będą mogły tu znaleźć osoby w wieku 26-36 lat, a 23. lutego trochę młodsza grupa w przedziale 21-29 lat. Po raz pierwszy w Łodzi szybkie randki odbędą się także dla dojrzałych singli! 1. marca o godzinie 18:00 swój event będą miały osoby w wieku 55-65 lat – w trakcie randek serwowany będzie poczęstunek, a potem Farina zaprosi wszystkich uczestników na dancing.

fot. Farina Bianco

Rezerwacje na walentynkową kolację oraz pozostałe kulinarne wydarzenia możecie składać telefonicznie pod numerem 605 102 110. Zapisy na „szybkie randki” w linku: https://svatka.pl/zapisz-sie/lodz/

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...