MITMI restobar - nowy lokal w OFF Piotrkowska fot. materiały prasowe

Oferta gastronomiczna podwórka OFF Piotrkowska powiększa się o kolejny lokal. Jeszcze w październiku ruszy tam restobar MITMI.

MITMI to projekt grupy znajomych, którzy chcą przenieść na łódzki grunt modny za granicą i pojawiający się również w Polsce koncept restobaru. To lokale, w których w ciągu dnia można smacznie zjeść, a wieczorami wpaść na dobrego drinka, a nawet potańczyć. Inspirowany multikulturowym i różnorodnym klimatem Nowego Jorku restobar MITMI ma być zatem miejscem spotkań z ludźmi, kuchnią, muzyką i kulturą.

MITMI restobar - nowy lokal w OFF Piotrkowska fot. materiały prasowe

Głodni goście znajdą tu stałą ofertę zestawów śniadaniowych i zmieniających się codziennie lunchów, a także pełne menu obiadowe. W menu pojawią się m.in. wolnopieczone mięsa (wywodząca się z kuchni włoskiej porchetta i popularna na południu USA pulled pork), steki i burgery. Będzie też coś dla wegetarian, którzy spróbować mogą różnego rodzaju past i smarowideł, jak humus, chutneye i tapenady. Na tych, którzy do OFFa wpadają głównie wieczorami i w weekendy czeka bar z oryginalnymi long drinkami i combo shotami, a także kawałek parkietu do tańczenia.

MITMI restobar - porchetta fot. materiały prasowe

Oficjalne otwarcie MITMI zaplanowano na weekend 17 – 19 października. Na te dni zaplanowano sporo atrakcji, które na razie pozostają tajemnicą. Wiemy tylko tyle, że odbędzie się w tym czasie wystawa, a podczas wieczorów imprezy taneczne, w trakcie których jednym z gości będzie kolektyw Teresa i Tygrysy. Informacje na ten temat publikowane będą w najbliższych dniach na fanpage’u MITMI. Szczególnie głodni goście mogą jednak odwiedzać lokal już od najbliższej soboty 12 października, kiedy to rozpocznie się jazda testowa. Lokal czynny będzie od poniedziałku do piątku od 9.00, a w soboty i niedziele od 11.00.

MITMI restobar
ul. Piotrkowska 138/140 (Off Piotrkowska Center)
(wejście także od ul. Roosevelta)
Facebook.com/MITMIrestobar

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...