Muffin Swap, czyli wielka wymiana wypieków

O tym, że w Łodzi nie brakuje miłośników słodkości już wiemy. Teraz pora przekonać się, ilu z was lubi je nie tylko zjadać, ale także wypiekać.

W najbliższą niedzielę, 3 lipca, w klubie i bistro Williamsburg odbędzie się prawdopodobnie pierwszy w historii naszego miasta Muffin Swap, czyli wielka wymiana wszelkiej maści wypieków. Na terenie podwórka przy Piotrkowskiej 6, a także wzdłuż ulicy rozstawione zostaną stoiska, na których każdy będzie mógł zaprezentować swoje muffiny, babeczki, tarty, ciasta, ciasteczka i co tyko przyjdzie mu do głowy, a wyjdzie z piekarnika. Słodkie, wytrawne, ważne żeby były pyszne.

Muffin Swap, czyli wielka wymiana wypieków fot. pixabay.com

W imprezie może wziąć udział każdy, kto kocha piec, ale nie tylko. Uczestnicy wydarzenia będą mogli do woli krążyć pomiędzy stoiskami i wymieniać się między sobą tym, co ze sobą przynieśli. Ci, którzy w kuchni nie czują się zbyt pewnie i przyjdą z pustymi rękoma, będą mogli wypieki kupować od tych, którzy je przygotowali na tę okazję. Muffin Swap to także propozycja dla cukierni, restauracji i wszystkich lokali, które chciałyby zaprezentować swoje wyroby.

Muffin Swap, czyli wielka wymiana wypieków fot. pixabay.com

Stoiska dla uczestników wymiany są darmowe, bezpłatny jest też udział imprezie dla gości. Wszystkich zainteresowanych zaprezentowaniem się w niedzielę w Williamsburgu zachęcamy do kontaktu z organizatorami pod adresem: mateusz@williamsburg.pl. Dołączajcie też do wydarzenia na Facebooku.

Do zobaczenia!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...