fbpx

Najlepsze burgery w Łodzi fot. sxc.hu

Rok temu pisałyśmy o naszych poszukiwaniach hamburgera doskonałego. Wiele się od tamtej pory zmieniło w burgerowej ofercie łódzkich restauracji, więc pora odświeżyć temat.

Kiedy w grudniu 2012 roku rozpoczęłyśmy poszukiwania najlepszych hamburgerów, w Łodzi można było zjeść je w kilku zaledwie restauracjach, z których tylko w jednej stanowiły one podstawę oferty. Moda na gourmet burgers, czyli dobrej jakości hamburgery serwowane w dedykowanych lokalach lub jako pełnowartościowe danie w dobrych restauracjach dopiero się zaczynała. Dziś burgerowi mamy w Łodzi kilka, a bułki z mięchem i dodatkami posiada w swoim menu prawie każdy lokal gastronomiczny. Pora zatem wybrać te najlepsze.

Burger z wołowiny Angus w restauracji Drukarnia

W dziale Jemy w Łodzi Poleca na naszej stronie pojawiła się kategoria Na hamburgera. Znajdziecie w niej listę lokali, w których naszym zdaniem można zjeść naprawdę smaczne burgery w różnych wariantach smakowych, z dobrej jakości mięsem i oryginalnymi dodatkami. Większość z nich to miejsca, w których hamburgery stanowią podstawę oferty, jak Byk Burger, Jerry’s Burger czy Łódzkie Burgery. Są też restauracje, w których buły stanowią ważną, ale nie najważniejszą część oferty, jak Drukarnia, MITMI, Tari Bari czy American Bull.

Teraz kolej na was. Gdzie w Łodzi serwują najlepsze burgery? Macie swoich faworytów? Wolicie klasykę czy może jakieś specjalności, o których warto wspomnieć? Chętnie wybierzemy się i sprawdzimy, bo mamy nadzieję, że lista polecanych lokali będzie stale rosła.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...