Konkurs dla blogerów

Już 25 maja Jemy w Łodzi świętować będzie swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę – konkurs dla łodzian, którzy kochają gotować i odwiedzać restauracje.

Jesteście z Łodzi lub okolic i piszecie bloga o gotowaniu, recenzujecie restauracje, robicie fajne zdjęcia jedzenia? Koniecznie zgłoście się do naszego konkursu. Szukamy najlepszego, łódzkiego bloga kulinarnego. Spośród wszystkich kandydatów wybierzemy 10 najciekawszych blogów i stron – oni w finale powalczą o nagrody. Ogłosimy dwóch zwycięzców – jednego w plebiscycie prowadzonym na naszej stronie wybiorą czytelnicy portalu, drugiego – powołana przez nas komisja do zadań specjalnych. Opisy finałowych blogów znajdziecie tutaj, a głosować na nie możecie w sondzie, która znajduje się w lewej kolumnie strony.

Dwa zwycięskie blogi otrzymają od nas nagrodę w postaci miesięcznej reklamy na stronie www.jemywlodzi.pl oraz nagrody ufundowane przez łódzkich restauratorów, którymi są:

Dla zwycięzcy plebiscytu czytelników:
– Dwuosobowe zaproszenie na kolację z winem w restauracji El Toro (ul. Narutowicza 69)  
– Zaproszenie o wartości 100 zł do Osady Rybackiej Sereczyn (ul. Graniczna 46, Pabianice)
– Zaproszenie o wartości 50 zł do House of Sushi (ul. Piotrkowska 89)

Dla zwycięzcy wybranego przez jury Jemy w Łodzi:
– Dwuosobowe zaproszenie na kolację z winem w Tari Bari Bistro (ul. Piotrkowska 138/140)  
– Zaproszenie o wartości 100 zł do Osady Rybackiej Sereczyn (ul. Graniczna 46, Pabianice)
– Zaproszenie o wartości 50 zł do House of Sushi (ul. Piotrkowska 89)

Zasady konkursu:
1. Zgłoszenia kandydatów należy wysyłać do dnia 21 maja 2013r. na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Możecie zgłaszać blogi, których jesteście autorami lub te, które lubicie czytać.
2. Spośród zgłoszeń wybierzemy maksymalnie 10 finalistów – wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie 23 maja 2013r.. Właśnie wtedy rozpocznie się głosowanie czytelników i obrady naszego jury. Listę finalistów znajdziecie tutaj.
3. Na swoich faworytów będziecie mogli oddawać głosy do 30 maja 2013r. Zwycięzców poznacie w poniedziałek 3 czerwca 2013r.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...