fbpx

Winne Andrzejki w Ser Lanselot fot. Ser Lanselot

W sobotę w lokalach królować będą andrzejkowe atrakcje, ale to nie jedyne wydarzenia nadchodzącego weekendu.

Tradycyjnie już podpowiadamy, co ciekawego będzie działo się w łódzkich restauracjach i kawiarniach. Zaczynamy od dzisiejszego wieczoru. W Daleko Blisko zagra Wowa z Charkowa. Koncert zaczyna się o 20.30, bilet wstępu kosztuje 10 zł, z czego połowę możecie wykorzystać w barze.

Andrzejkowe wróżenie z fusów w Przędzy

A co w sobotę? Znów koncert, tym razem Piotra Karpieni w Bawełnie. Aby go usłyszeć, płacicie 20 zł, ale dostajecie za to specjalnego andrzejkowego drinka. Nieco wcześniej (od 16.00) Ser Lanselot zaprasza na Andrzejki Winne, zaś od piątku do niedzieli w House of Sushi możecie wylosować zaproszenie do lokalu lub SPA Naturioska (każde o wartości 150 zł). Ponadto w Przędzy będzie można szlifować swoje umiejętności z zakresu parzenia kawy w ramach Andrzejkowego wróżenia z fusów. Pierwsze spotkanie w sobotę o 18.00, drugie w niedzielę o tej samej porze (koszt uczestnictwa 15 zł). Liczba miejsc ograniczona, więc warto wcześniej zarezerwować dogodny termin.

Brunch w Jaffie fot. Jaffa

Zachowajcie trochę sił na niedzielę. Tego dnia Jaffa – hummus & other stories między godz. 11.00 a 14.00 organizuje Izraelski brunch niedzielny. Za 25 zł jesz ile chcesz, a na szwedzkim (czy też izraelskim stole) znajdą się między innymi: wegańskie chałki z konfiturami, ciasto knafeh, manakishe, sambousek (arabskie pierożki), czy też wariacje na temat bobu.

A po weekendzie:

Misja Kamikadze w Sushi Kushi

W czwartek Sushi Kushi zaprasza na Misję Kamikadze. Znów będzie „jesz, ile chcesz”, tym razem z sushi w roli głównej.  Czas: 19.00-21.00, cena: 59 zł, miejsce: lokale: w Śródmieściu, na Radogoszczu, Retkinii i Górnej.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...