Winne Andrzejki w Ser Lanselot fot. Ser Lanselot

W sobotę w lokalach królować będą andrzejkowe atrakcje, ale to nie jedyne wydarzenia nadchodzącego weekendu.

Tradycyjnie już podpowiadamy, co ciekawego będzie działo się w łódzkich restauracjach i kawiarniach. Zaczynamy od dzisiejszego wieczoru. W Daleko Blisko zagra Wowa z Charkowa. Koncert zaczyna się o 20.30, bilet wstępu kosztuje 10 zł, z czego połowę możecie wykorzystać w barze.

Andrzejkowe wróżenie z fusów w Przędzy

A co w sobotę? Znów koncert, tym razem Piotra Karpieni w Bawełnie. Aby go usłyszeć, płacicie 20 zł, ale dostajecie za to specjalnego andrzejkowego drinka. Nieco wcześniej (od 16.00) Ser Lanselot zaprasza na Andrzejki Winne, zaś od piątku do niedzieli w House of Sushi możecie wylosować zaproszenie do lokalu lub SPA Naturioska (każde o wartości 150 zł). Ponadto w Przędzy będzie można szlifować swoje umiejętności z zakresu parzenia kawy w ramach Andrzejkowego wróżenia z fusów. Pierwsze spotkanie w sobotę o 18.00, drugie w niedzielę o tej samej porze (koszt uczestnictwa 15 zł). Liczba miejsc ograniczona, więc warto wcześniej zarezerwować dogodny termin.

Brunch w Jaffie fot. Jaffa

Zachowajcie trochę sił na niedzielę. Tego dnia Jaffa – hummus & other stories między godz. 11.00 a 14.00 organizuje Izraelski brunch niedzielny. Za 25 zł jesz ile chcesz, a na szwedzkim (czy też izraelskim stole) znajdą się między innymi: wegańskie chałki z konfiturami, ciasto knafeh, manakishe, sambousek (arabskie pierożki), czy też wariacje na temat bobu.

A po weekendzie:

Misja Kamikadze w Sushi Kushi

W czwartek Sushi Kushi zaprasza na Misję Kamikadze. Znów będzie „jesz, ile chcesz”, tym razem z sushi w roli głównej.  Czas: 19.00-21.00, cena: 59 zł, miejsce: lokale: w Śródmieściu, na Radogoszczu, Retkinii i Górnej.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...