fbpx

http://news.o.pl/2009/05/15/leszek-bartkiewicz-w-galerii-qadrat/

Nie wszystkie wydarzenia organizowane przez łódzkie restauracje i kawiarnie muszą być związane z jedzeniem. Zobaczcie, co na najbliższe dni przygotowały łódzkie lokale.

8 września – andel’s Hotel Łódź
Przez cały tydzień (od soboty począwszy) w hotelu będzie można obejrzeć wystawę prac łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. „Sports Competitions”, gdyż tak brzmi jej tytuł, obejmuje kilkanaście obrazów z lat 2004-2012. Nie mogło zabraknąć motywów sportowych – wśród prac są między innymi: Strongman (Pchanie kuli), Kolarstwo torowe czy Zapasy (Starcie).

9 września – Litera Cafe
Tym razem będzie kulinarnie, ale w nieco innej odsłonie. Kawiarnia wraz z Muzeum Rozproszonym zapraszają na warsztaty kuchni żydowskiej, a dokładniej na cymes i kreplach. W niedzielę dostępne są dwa terminy: 12.00 lub 17.00. Koszt udziału wynosi 20 zł, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, należy je rezerwować pod adresem lodz@muzeumrozproszone.pl.

http://www.kawa-art.blogspot.com/p/pejzaz.html

14 września – Fresco Cafe
W następny piątek o godz. 18.00 w kawiarni rozpocznie się wernisaż prac malowanych kawą Mariusza Gosławskiego.  Będzie można zobaczyć nie tylko końcowy etap, ale również technikę ich powstawania. Wystawa zbiegnie też z odsłoną nowego menu kawiarni.  Goście skosztują więc lekkich, włoskich przekąsek i win, które możliwe, że na stałe zagoszczą w ofercie Fresco Cafe.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...