Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

Możliwość jedzenia posiłków na świeżym powietrzu to jedna z największych zalet pięknej pogody. Dlatego wykorzystajcie ją tego lata do maksimum. Na przykład wybierając się na niedzielny brunch w urokliwym podwórzu restauracji Stare Kino by Antoine Lopez.

Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

Cóż może być przyjemniejszego od spotkania z bliskim i przyjaciółmi w leniwe, ciepłe, niedzielne popołudnie przy stole pełnym pysznego jedzenia? No dobra, może znajdzie się coś przyjemniejszego (do głowy przychodzi bujanie się w hamaku rozciągniętym między palmami na jakiejś egzotycznej wyspie, z drinkiem w ręku), ale jedzenie w miłym towarzystwie, to zawsze dobry pomysł. Teraz możecie na takie spotkanie wybrać się do restauracji Stare Kino by Antoine Lopez. Przez całe lato, w każdą niedzielę na tarasie lokalu odbywały się będą rodzinne brunche.

Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

Brunche w formie bufetu serwowane będą na świeżym powietrzu, w filmowym podwórzu przy Piotrkowskiej 120. To wyjątkowo ciche i odcięte od gwaru centrum miasta miejsce, w którym można się poczuć jak na działce. Jest też przyjazne dzieciom, dlatego restauracja zaprasza do odwiedzin całe rodziny. Na najmłodszych czekały będą specjalne atrakcje, a dodatkowo dzieci do lat 6 biorą udział w brunchu bezpłatnie.

Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

Autorem bufetowego menu jest oczywiście szef kuchni restauracji Antoine Lopez, który na każde niedzielne spotkanie zaplanuje kartę składającą się z dań zimnych, gorących, zup, propozycji dla dzieci, deserów i napojów. Obok stołów zastawionych jedzeniem pojawią się stanowiska, przy których kucharze będą przygotowywali ciepłe dania z grilla. Wszystko można jeść do woli w ramach jednej opłaty, która wynosi 59 zł dla osoby dorosłej i 39 zł dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

A co znajdziecie w menu? Zimny bufet to przede wszystkim letnie sałatki, ryby na zimno i chłodniki, np. z ogórka, chili i mięty. Na gorąco zjecie mięsa i ryby z grilla – steki, żeberka, kebaby i pstrągi. Do tego tarty i ciasta na deser, a do picia oprócz kawy, herbaty czy wody będą też domowe lemoniady. Ekipa restauracji przygotowana jest także na niepogodę lub zbyt dokuczliwe upały. Wówczas brunch zjeść można w klimatyzowanym wnętrzu.

Niedzielne brunche rodzinne w Starym Kinie

Na rodzinne brunche Stare Kino by Antoine Lopez zaprasza przez całe lato, w każdą niedzielę od godziny 12:30 do 16:30. Pierwszy odbędzie się już w ten weekend – 17 czerwca.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...