Noc Muzeów 2015

Sprawdźcie, które restauracje będą dłużej czynne w nocy z sobotę na niedzielę.

Przed nami jeden z najbardziej intensywnych weekendów tego roku. W telegraficznym skrócie podajemy, które lokale wydłużyły godziny pracy z uwagi na Noc Muzeów.

Okolice Piotrkowskiej

Bavaria czy Tyrol (Piotrkowska – kuchnia restauracji będzie czynna do 1.00 w nocy
Piknik (Traugutta 3) – restauracja nie tylko wydłużyła godziny pracy do 2.00 w nocy, ale również przygotowała dla gości niespodziankę związaną z Nocą Muzeów. Będzie to prezentacja obrazu Kobiety z Algieru (odsłonięcie planowane jest na 21.00, ale z przyczyn technicznym może się ono nieznacznie opóźnić).
Pizzeria Presto (ul. Piotrkowska 27) – pizzę i makarony zjecie tu aż do 2.00 w nocy
Pizzeria Presto (ul. Piotrkowska 67) – lokal będzie czynny do ostatniego gościa (przynajmniej do godz. 24.00)
Pizzeria Presto (ul. Piotrkowska 142) – ta pizzeria również będzie czynna do 2.00 w nocy
Włoszczyzna (Piotrkowska 16) – w Noc Muzeów restauracja będzie czynna do ostatniego gościa. Jeżeli mielibyście ochotę na szybką przekąskę, we Włoszczyźnie kupicie na wynos pizzę na kawałki (m.in. z owocami morza, gruszką i gorgonzolą czy szparagami i grana padano – każda w cenie 10 zł). Dodatkowo lokal na sobotę szykuje niespodziankę dla swoich gości.

OFF Piotrkowska

Na Noc Restauracji szykuje się też fabryka Ramischa. Kuchnie wybranych lokali (m.in. Spółdzielni, Drukarni, DalekoBlisko oraz Lemurii) będą czynne przynajmniej do godziny 3:00 w nocy. Tego dnia Lemuria zorganizuje również Sushi Night i będzie pracowała do ostatniego gościa, a od 24.00do każdego zestawu dostaniecie tu drinka gratis.

 

Manufaktura

Galicja – kuchnia restauracji będzie czynna do godz. 24.00, bar – do ostatniego gościa
Tawerna Pepe Verde – to kolejna restauracja, w której zjeść będzie można do północy, a posiedzieć jeszcze dłużej – lokal będzie czynny do ostatniego gościa.

Nie znamy dokładnych godzin otwarcia, ale dłużej ma być też czynna Bawełna, La Vende, Pijalnia czekolady Wedel i Szpulka.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...