Nowości w menu Sushi Kushi [KONKURS]

Łódzka sieć sushi barów Sushi Kushi poszerza swoje menu o dania kuchni azjatyckiej. W odświeżonej karcie znajdziecie między innymi zupy i autorskie rolki Signature. Możecie ich spróbować w specjalnych zestawach, które trafią do zwycięzców naszego konkursu.

Po ponad dwóch latach od otwarcia pierwszego lokalu w Łodzi, Sushi Kushi rozrosło się do sporych rozmiarów sieci, która w naszym tylko mieście liczy cztery lokale, a sześć kolejnych działa w całym kraju. Zmienił się też ich charakter. Początkowo susharnie sieci oferowały sushi wyłącznie w dostawie – teraz są klasycznymi restauracyjkami, w których zamówione dania zjeść można na miejscu. W karcie lokali regularnie pojawiają się sezonowe nowości, ale teraz postanowiono pójść krok dalej i poszerzyć menu o dania kuchni azjatyckiej.

Nowości w menu Sushi Kushi - laksa

Na pierwszy ogień poszły zupy. Niedawno do karty trafiły trzy propozycje z różnych zakątków Azji. Jest klasyczne, japońskie miso w dwóch wersjach: z łososiem lub wegetariańskiej z tofu. Jest również wołowy ramen z kurczakiem, pak choi i jajkiem. Na miłośników bardziej egzotycznych smaków czeka zaś malezyjska laksa, czyli zupa kokosowa z makaronem podawana w Sushi Kushi z kurczakiem lub krewetkami do wyboru.

Nowości w menu Sushi Kushi - uramaki

Kolejną nowością są rolki z serii Signature. To trzy nowe uramaki dwa nowe nigiri i futomaki, które każdorazowo dekorowane są indywidualnie przez sushi mastera. W najbliższym czasie w menu Sushi Kushi pojawi się więcej takich autorskich propozycji. Nowych rolek spróbować można w specjalnym dwuosobowym zestawie degustacyjnym w cenie 79 zł.

Nowości w menu Sushi Kushi - Nigiri Lunch

W odświeżonej karcie Sushi Kushi pojawił się też nowy zestaw lunchowy. W Nigiri Lunch znajdziecie trzy dowolnie wybrane rodzaje nigiri. Do wszystkich zestawów lunchowych (w cenie 22,90 zł) można teraz domawiać zupę miso w wersji wege (9 zł) lub z łososiem (11 zł). Menu Sushi Kushi poszerzy się również wkrótce o dania azjatyckie na bazie makaronów. Jeśli zatem lubicie pad thai czy lo mein, to bądźcie czujni.

Czytelnicy Jemy w Łodzi mogą już dziś spróbować wszystkich nowości z oferty Sushi Kushi ze specjalnym 20% rabatem. Wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem strony www.sushikushi.pl podając przy tym kod: JEMYSK20.

KONKURS

Dla wszystkich miłośników sushi mamy konkurs, w którym wygrać możecie dwuosobowe zestawy degustacyjne Master Set pełne nowości z karty Sushi Kushi. Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jest twoje ulubione danie kuchni azjatyckiej?

Odpowiedzi wysyłajcie mailem na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze zgłoszenia czekamy do soboty, 12 grudnia 2015 r. do godziny 15.00. nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia i nazwiska.

ZWYCIĘZCY

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie. Dostałyśmy mnóstwo zgłoszeń spośró, których wytypowałyśmy trzech zwycięzców. Zestawy degustacyjne Master Set z menu Sushi Kushi trafiają do: Tomka Mędrzaka, Anity Hurbańczuk i Marty Drużkowskiej. Gratulujemy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...