fbpx

Dieta 5000 z Gastromachiną

Co może być pierwszym noworocznych postanowieniem osoby zajmującej się zawodowo jedzeniem? Oczywiście dieta! Od dziś przechodzę na pudełka – musicie sprawdzić, jakie 🙂

Uważacie, że noworoczne postanowienia nie mają sensu? Ja całe życie robiłam listę planów na nowy rok i nie zamierzam przestać! Pozycje były różne: rzucanie palenia, zdanie zaległych egzaminów, regularne ćwiczenia … zmieniały się zależnie od życiowej sytuacji, ale jedno pozostawało niezmienne. Od 1 stycznia będę się dobrze odżywiać!

Dieta 5000 z Gastromachiną

Tym razem będzie inaczej, tym razem się uda. Widzę, jak inni wymiatają na diecie pudełkowej i ja też tak chcę. Długo analizowałam dostępne w Łodzi oferty i w końcu wybrałam tę idealnie skrojoną dla moich potrzeb. Najwyższej jakości świeże produkty, znany dostawca, ciekawe przepisy i przynajmniej dwa wegańskie posiłki dziennie.

Dieta 5000 z Gastromachiną

W pierwszym momencie wybór dietetycznego cateringu może zaskoczyć. Gastromachina, naprawdę??? Tak, do tej pory nie zajmowali się pudełkami, ale każdy ma swoje noworoczne postanowienia, również oni. W nowym roku chcą rozszerzyć rynek, testują produkt, a ja tak bardzo chciałam zostać ich ambasadorką! Panie i Panowie – przed wami hit 2020 roku, po raz pierwszy na rynku (tu rozbrzmiewają fanfary) – „DIETA 5000+-˝.

Dieta 5000 z Gastromachiną

Jak piszą twórcy diety, wszystkie dania oparte są jedynie na naturalnych, ściśle wyselekcjonowanych produktach pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wielkość porcji, poziom kaloryczności i zbilansowania poszczególnych składników gwarantuje stabilny wzrost poziomu endorfin. Dieta skutecznie niweluje uczucie głodu, zapewnia odpowiednią sytość, a co najważniejsze – nie powoduje efektu rozdrażnienia wywołanego niedostateczną wielkością posiłku. Nie wiem jak was, ale mnie to przekonuje w 100%.

Dieta 5000 z Gastromachiną

Menu na dzisiaj. Śniadanie: pobudzająca do działania, ostra Maczeta w czerwonej bułce z jalapeno, II śniadanie: wegańskie frytki, podwieczorek: krążki cebulowe, obiad i kolacja to kolejne wypasione porcje wołowiny, sera i bekonu. Ponieważ diety wykluczające są niezdrowe, do posiłków Gastromachiny spokojnie możecie pić piwo i wino (co najwyżej unika się niskosłodzonych, lekkich kompotów). Burgery każdego dnia się zmieniają, w ofercie również zestawy powiększone – można zamawiać już od jutra. Happy New Year J

Podobne posty

17 restauracji z Manufaktury przygotowało specjalne rabaty, atrakcje i menu dla dzieci. Akcja trwa ...
W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...