fbpx

Razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń rozbudzamy w was ukryte emocje i wspomnienia! Opowiedzcie nam o najciekawszej historii, jaka przydarzyła wam się w gastro – czy to z perspektywy gościa, czy pracownika. Dla najciekawszych wyznań mamy przepyszne nagrody!

Powiedzmy sobie szczerze – gastronomia była, jest i będzie bardzo ważnym elementem naszego życia. Nie zliczymy, ile związków zaczęło się przy restauracyjnych stolikach, ile łez zostało wylanych w kawiarnianych wnętrzach, ile gorących plotek padło nad kieliszkami wina! To w knajpkach są najlepsze imprezy i rodzinne spotkania, które często zyskują z każdym kolejnym daniem. Z sentymentem wspominamy pierwszą odwiedzoną w życiu restauracje i miejsca, do których chadzaliśmy po szkole, studiach oraz pracy.

Photo by Luisa Brimble on Unsplash

Dla wszystkich tych, którzy z gastronomią wiążą specjalne uczucia i tych, którzy szczególnie teraz tęsknią za wypadami na miasto, mamy specjalny konkurs. Razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń pragniemy rozbudzić w was ukryte emocje oraz wspomnienia, zachęcając do gastro wyznań! Opowiedzcie nam o najciekawszej sytuacji, która wam się przytrafiła w lokalu – czy to z perspektywy gościa, czy pracownika. Chcemy wiedzieć wszystko o waszych związkach i przyjaźniach rozkwitających nad przysłowiowym talerzem zupy i o tym, jak gastronomia na was wpłynęła. Może byliście świadkami romantycznych zaręczyn, a może to wam ktoś się oświadczył? Może zwykłe wyjście na burgery skończyło się dla was zyskaniem wymarzonej pracy – lub wręcz przeciwnie? Wysyłajcie nam wszystko!

Photo by Alasdair Elmes on Unsplash

EDIT: Konkurs został rozwiązany! Dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia. Laureaci powiadomieni zostali drogą mailową 🙂

Dla najciekawszych, najbardziej porywających i łapiących za serce historii mamy równie wyjątkową nagrodę. W zależności od liczby nagrodzonych, do zdobycia jest voucher do wybranej przez was restauracji z Łodzi lub okolic, na kwotę 100 zł lub 50 zł. Na waszej wygranej skorzystają również same lokale, gdyż wszystkie bony będą zakupione bezpośrednio u nich. Wy wybieracie, do kogo trafią – tym samym wspierając łódzką gastronomię ❤

Zwycięzców będzie kilku, a nagrodzone historie publikować będziemy co jakiś czas w artykułach na jemywlodzi.pl. Maile zawierające wspomnienie, a do tego wasze imię, nazwisko i numer telefonu oraz nazwę wybranej restauracji przesyłajcie na adres jemywlodzi@gmail.com – czekamy na nie do końca tygodnia, czyli do 7 grudnia. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

EDIT: Konkurs przedłużony do 10 grudnia 2020!

Powodzenia!

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...