Razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń rozbudzamy w was ukryte emocje i wspomnienia! Opowiedzcie nam o najciekawszej historii, jaka przydarzyła wam się w gastro – czy to z perspektywy gościa, czy pracownika. Dla najciekawszych wyznań mamy przepyszne nagrody!

Powiedzmy sobie szczerze – gastronomia była, jest i będzie bardzo ważnym elementem naszego życia. Nie zliczymy, ile związków zaczęło się przy restauracyjnych stolikach, ile łez zostało wylanych w kawiarnianych wnętrzach, ile gorących plotek padło nad kieliszkami wina! To w knajpkach są najlepsze imprezy i rodzinne spotkania, które często zyskują z każdym kolejnym daniem. Z sentymentem wspominamy pierwszą odwiedzoną w życiu restauracje i miejsca, do których chadzaliśmy po szkole, studiach oraz pracy.

Photo by Luisa Brimble on Unsplash

Dla wszystkich tych, którzy z gastronomią wiążą specjalne uczucia i tych, którzy szczególnie teraz tęsknią za wypadami na miasto, mamy specjalny konkurs. Razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń pragniemy rozbudzić w was ukryte emocje oraz wspomnienia, zachęcając do gastro wyznań! Opowiedzcie nam o najciekawszej sytuacji, która wam się przytrafiła w lokalu – czy to z perspektywy gościa, czy pracownika. Chcemy wiedzieć wszystko o waszych związkach i przyjaźniach rozkwitających nad przysłowiowym talerzem zupy i o tym, jak gastronomia na was wpłynęła. Może byliście świadkami romantycznych zaręczyn, a może to wam ktoś się oświadczył? Może zwykłe wyjście na burgery skończyło się dla was zyskaniem wymarzonej pracy – lub wręcz przeciwnie? Wysyłajcie nam wszystko!

Photo by Alasdair Elmes on Unsplash

EDIT: Konkurs został rozwiązany! Dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia. Laureaci powiadomieni zostali drogą mailową 🙂

Dla najciekawszych, najbardziej porywających i łapiących za serce historii mamy równie wyjątkową nagrodę. W zależności od liczby nagrodzonych, do zdobycia jest voucher do wybranej przez was restauracji z Łodzi lub okolic, na kwotę 100 zł lub 50 zł. Na waszej wygranej skorzystają również same lokale, gdyż wszystkie bony będą zakupione bezpośrednio u nich. Wy wybieracie, do kogo trafią – tym samym wspierając łódzką gastronomię ❤

Zwycięzców będzie kilku, a nagrodzone historie publikować będziemy co jakiś czas w artykułach na jemywlodzi.pl. Maile zawierające wspomnienie, a do tego wasze imię, nazwisko i numer telefonu oraz nazwę wybranej restauracji przesyłajcie na adres jemywlodzi@gmail.com – czekamy na nie do końca tygodnia, czyli do 7 grudnia. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

EDIT: Konkurs przedłużony do 10 grudnia 2020!

Powodzenia!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...