fbpx

Otwarcie Lunch Baru w Szafie

Od najbliższego czwartku bywalcy Szafy będą mogli nie tylko napić się piwa i posłuchać dobrej muzyki, ale również wpaść do klubu na niedrogi lunch.

W czwartek (26 września) o godz. 13.00 rusza Lunch Bar w klubie Szafa (ul. Rewolucji 1905 r. 10). Przez cały dzień będzie można skosztować dań z premierowego menu, zaś wieczorem bawić się na koncertach Plasma Radio i Crab Invasion (na miejscu dostępne są jeszcze bezpłatne wejściówki).

Menu baru nawiązuje do wtorkowych seansów na dużym ekranie organizowanych przez Szafę. Filmowe nazwy potraw nie są przypadkowe. Desperado Burger inspirowany jest kuchnią meksykańską, w kanapce Sally, która poznała Harry’ego znajdziemy zapewne coś rodem z amerykańskiego dinera. Równie ciekawie brzmi Django Burger, Burger Jackie Brown czy też sandwicze Bill’a z Kill Bill’a.

Poza modnymi ostatnio bugerami znalazło się też miejsce na swojskie pierogi, cepeliny czy pajdy chleba ze smalcem. Za burgery zapłacimy od 13 do 15 zł (za dodatkowe 2 zł można powiększyć porcję mięsa z 160 do 200 g), kanapki kosztują 7 zł, pierogi, krokiety i cepeliny 11-12 zł.

Czwartek będzie dniem wyjątkowym z uwagi na nowe menu, ale również pożegnanie starego logo z wieszakiem oraz premierę Whisky Baru z 60 gatunkami trunków ze Szkocji, Irlandii, USA i Japonii.  W tygodniu Luch Bar będzie funkcjonował od godz. 13.00, w weekendy od 16.00 aż do zamknięcia.

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...