Otwarcie winiarni Galicja – KONKURS

W najbliższy weekend w restauracji Galicja otwarta zostanie winiarnia będąca łódzką reprezentacją Składu Win Win-Ko Makłowicz & Lutomski. Z tej okazji lokal odwiedzą dziennikarz i podróżnik Robert Makłowicz oraz znawca win Wojciech Lutomski. My zaś mamy dla was zaproszenie na uroczystą galę otwarcia winiarni.

 

Otwarcie winiarni Galicja – KONKURS

Oferta mieszczącej się w Manufakturze restauracji Galicja poszerzy się wkrótce o imponującą kartę win. Znajdzie się w niej ponad 80 rodzajów trunków pochodzących głównie z Francji oraz Europy Środkowej, w tym z Polski. Wszystko za sprawą współpracy Galicji z importerem win firmą Win-Ko założoną przez znanego dziennikarza i podróżnika Roberta Makłowicza i jego wspólnika oraz przyjaciela, znawcę i importera win Wojciecha Lutomskiego. To oni wyselekcjonowali trunki, które trafią do karty Winiarni Galicja i osobiście dobrali wina do wszystkich potraw z menu restauracji.

Otwarcie winiarni Galicja – KONKURS

Oferta winiarni zadebiutuje oficjalnie w najbliższy weekend. Z tej okazji restaurację odwiedzą Robert Makłowicz i Wojciech Lutomski. Obaj panowie czekać będą na gości lokalu w sobotę 17 stycznia w godzinach 14.00 – 20.00. Można wybrać się do Galicji na obiad lub kolację, a przy okazji spotkać się, porozmawiać, a może nawet wypić wspólnie kieliszek sauvignon blanc z niezwykłym duetem ekspertów od pysznego jedzenia i doskonałego wina. Dodatkowo przez cały weekend na wszystkie wina z nowej karty sprzedawane na butelki będzie obowiązywał 15% rabat.

KONKURS

Z okazji otwarcia Winiarni Galicja, w piątek 16 stycznie w restauracji odbędzie się uroczysta gala z udziałem Roberta Makłowicza i Wojciecha Lutomskiego. Jej goście będą mieli okazję wziąć udział w degustacji win z nowej karty oraz przekąsek z menu Galicji. Mamy dla was dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie. Aby je wygrać wystarczy wysłać na adres kontakt@jemywlodzi.pl maila z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego chciałbyś wybrać się na otwarcie Winiarni Galicja?

Na wasze odpowiedzi czekamy do czwartku (15 stycznia 2014 r.) do godziny 18.00. Nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. W mailu podajcie koniecznie swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia nadesłane na nasz konkurs. Z przyjemnością informujemy, że zaproszenie na uroczyste otwarcie Winiarni Galicja wędruje do Piotra S. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...