Kulinarny quiz barowy

Jeśli lubicie jeść i gotować, interesuje was wszystko, co z tym związane i chcecie sprawdzić swoją wiedzę, to koniecznie weźcie udział w naszym kulinarnym quizie barowym.

Pomysł chodził za nami od dłuższego czasu i wreszcie udało się go zrealizować. W czwartek 7 maja zapraszamy was do Klubu Wino, gdzie zorganizujemy pierwszy w naszym mieście sprawdzian wiedzy kulinarnej. Będzie to quiz barowy, co oznacza w zasadzie tyle, że odbędzie się w barze – wine barze jeśli mamy być dokładne. Mogą wziąć w nim udział drużyny liczące od dwóch do czterech osób. Na uczestników czeka 60 pytań podzielonych na tematyczne kategorie. Sprawdzimy waszą wiedzę na temat wszystkiego co związane z jedzeniem, gotowaniem i gastronomią – również tą łódzką. Na pytania jednokrotnego wyboru prezentowane na ekranie będziecie odpowiadać na specjalnych arkuszach. Na każdą odpowiedź macie minutę. Wygra drużyna, która poprawnie odpowie na najwięcej pytań, a nagrodą będzie (poza szaloną satysfakcją i uściskiem dłoni prezesa rzecz jasna) butelka pysznego wina od Klubu Wino. Wpisowe wynosi 5 zł od osoby. Imprezę poprowadzi ekipa Jemy w Łodzi, czyli Iza i Agata.

W trakcie zabawy będzie można delektować się winem lub drinkami na bazie prosecco z oferty Klubu Wino. Głodni będą też mogli przekąsić małe co nieco z oferty wine baru. My zaś gwarantujemy świetną zabawę w miłym towarzystwie i oczywiście niepowtarzalną okazję by osobiście nas poznać.

Link do wydarzenia na Facebooku: Kulinarny Quiz Barowy

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...