fbpx

PINI cafe&vino

Nowy wystrój, nowe logo, a wkrótce także nowa oferta gastronomiczna. Już niedługo wszystkie szyldy w Biegu Cafe zastąpi PINI Cafe&Vino.

Z rozpędu wpadam do kawiarni przy Piotrkowskiej 69 i coś mi się nie zgadza. Układ lokalu ten sam, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć szarych i grafitowych kanap czy tablicy z kolorowymi napisami nad barem. Cofam się niepewnie i nad wejściem widzę nowy szyld PINI Cafe&Vino. O co chodzi?

PINI cafe&vino

Chodzi o rebranding sieci W Biegu Cafe. Zmiany wprowadzane są stopniowo, projekt nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik, ale zawodowy obowiązek kazał mi już donieść o postępach w pracach. Na razie widać je głównie w wystroju – białe ściany, szare kanapy, duża fototapeta ożywiająca kameralną salę na końcu kawiarni, a za barem ciemna tablica z kolorowym menu ozdobionym tematycznymi rysunkami.

PINI cafe&vino

Na końcowy efekt trzeba będzie poczekać jeszcze około 1,5 miesiąca. Na ścianach pojawią się nowe dekoracje, a przede wszystkim przybędzie lodówka z tytułowym winem. W kawiarni nie tylko pojawi się alkohol (poza winem również różnego rodzaju drinki), ale również bogatsza oferta kulinarna z lunchami w roli głównej. Czekamy na uroczyste otwarcie PINI Cafe&Vino, podobno mają się na nim pojawić vipy 🙂

PINI cafe&vino

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...