PINI cafe&vino

Nowy wystrój, nowe logo, a wkrótce także nowa oferta gastronomiczna. Już niedługo wszystkie szyldy w Biegu Cafe zastąpi PINI Cafe&Vino.

Z rozpędu wpadam do kawiarni przy Piotrkowskiej 69 i coś mi się nie zgadza. Układ lokalu ten sam, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć szarych i grafitowych kanap czy tablicy z kolorowymi napisami nad barem. Cofam się niepewnie i nad wejściem widzę nowy szyld PINI Cafe&Vino. O co chodzi?

PINI cafe&vino

Chodzi o rebranding sieci W Biegu Cafe. Zmiany wprowadzane są stopniowo, projekt nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik, ale zawodowy obowiązek kazał mi już donieść o postępach w pracach. Na razie widać je głównie w wystroju – białe ściany, szare kanapy, duża fototapeta ożywiająca kameralną salę na końcu kawiarni, a za barem ciemna tablica z kolorowym menu ozdobionym tematycznymi rysunkami.

PINI cafe&vino

Na końcowy efekt trzeba będzie poczekać jeszcze około 1,5 miesiąca. Na ścianach pojawią się nowe dekoracje, a przede wszystkim przybędzie lodówka z tytułowym winem. W kawiarni nie tylko pojawi się alkohol (poza winem również różnego rodzaju drinki), ale również bogatsza oferta kulinarna z lunchami w roli głównej. Czekamy na uroczyste otwarcie PINI Cafe&Vino, podobno mają się na nim pojawić vipy 🙂

PINI cafe&vino

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...