https://www.facebook.com/mojapiotrkowska/

Jesteś restauratorem? Możesz wesprzeć akcję zainicjowaną przez przedsiębiorców z Piotrkowskiej. Pomocą może być datek, ale równie dobrze zaproszenie na kolację do twojego lokalu.

Już nie raz łódzcy restauratorzy pokazali, że potrafią współpracować i zaangażować się w akcję pomocy potrzebującym. Kolejna okazja nadarzy się już za chwilę. To odpowiedź na potrzeby łódzkich Domów Dziecka. Ich pracownicy stworzyli listę rzeczy najbardziej potrzebnych ich podopiecznym. Na liście znalazły się przede wszystkim artykuły szkolne (zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, pisaki), chemia i środki czystości i kosmetyki (żele pod prysznic, dezodoranty, pasty do zębów, balsamy do ciała, kremy), ale również ręczniki, pościel, soki do herbaty, słodycze, gry czy sztućce, talerze i kubki. Oczywiście nie musisz być restauratorem, aby pomóc dzieciakom. Wymienione dary od poniedziałku można przynosić do siedziby Łódzkiego Centrum Wydarzeń (Piotrkowska 87).

https://www.facebook.com/mojapiotrkowska/

Co jeszcze można zrobić? Po prostu wpłacić pieniądze (Komitet Społeczny „Ulica Piotrkowska dla domów dziecka”, numer rachunku 39 1140 2004 0000 3802 7922 1141) lub przekazać zaproszenie do swojego lokalu. Forma dowolna – można określić wartość, menu czy przygotować specjalny zestaw dla darczyńców (zaproszenia również zbiera ŁCW). Wszystkie vouchery zostaną wystawione na licytacji, która odbędzie się podczas finału akcji. Odbędzie się on w niedzielę 6 października w Pasażu Schillera. Na ten dzień przygotowano też wiele innych atrakcji. W programie przewidziane są pokazy i animacje a także występy łódzkich artystów. Łódzkie Centrum Wydarzeń wciąż jeszcze zbiera propozycje dodatkowych atrakcji w programie, zatem wszyscy chętni do udziału proszeni są o kontakt z biurem.

Książka

Do akcji już włączyła się restauracja Cud Miód Fabryczna, szkoła tańca Latin Dance Academy oraz klub muzyczny Do Sopotu. My ze swojej strony również przekazujemy podarunki na licytację. Będzie to zestaw naszych książek z autografami (Łódzka Kuchnia Czterech Kultur i Łódzka Kuchnia Regionalna) oraz karty rabatowe Jemy w Łodzi. Mamy nadzieję, że znajdą szczęśliwego i hojnego nabywcę.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Oczywiście nie musicie być restauratorami, aby wspomóc akcję. ŁCW czeka na dary, a datki można również wpłacać podczas finału w Pasażu Schillera. 

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...