Pączek, lody, a teraz pizza i ciastka… w Łodzi mamy zdecydowanie najpyszniejsze biegi w Polsce! Pizza Run organizowane przez Runoholica odbędzie się 19 września – i chociaż pakiety startowe rozeszły się w ekspresowym tempie, mamy do rozdania 2 dodatkowe wejściówki!

 „Biegać, żeby jeść oraz jeść, żeby biegać” – oto motto, które przyświeca Dominikowi Stankowi podczas organizacji najpyszniejszych biegów w Polsce. Runoholic, bo pod takim pseudonimem znany jest Dominik, od lat z sukcesem łączy pasję do sportu i kulinariów. Przeczy tym samym utartemu stereotypowi biegacza, który jedzenie traktuje jedynie jako paliwo i liczy każdą kalorię 😉 Jego wydarzenia to jedyne takie eventy w Polsce, które naszym zdaniem zyskały już rangę kultowych – a najlepiej świadczy o tym fakt, że pakiety startowe na biegi zazwyczaj rozchodzą się w kilkanaście sekund!

Runoholic

Teraz, po lutowym Pączek Run i lipcowym Ice Cream Run, przyszedł czas na pięciokilometrowy Pizza Run z Fiero, który odbędzie się 19 września w Parku Baden-Powella.  Będzie to zarazem trzeci z czterech tegorocznych biegów, które przybliżą uczestników do zdobycia Korony Łasucha 2020. – To wyjątkowy, jedyny taki projekt na świecie, w którym oprócz medali do zgarnięcia jest unikalna statuetka! Zdobyć ją może każdy, kto ukończy wszystkie 4 biegi w Łodzi, lub wirtualnie na terenie całego świata – opowiada Dominik.

Pizza Run 2020

Partnerem imprezy, tak jak w poprzednich pizzowych edycjach, jest pizzeria Fiero. Kręcone przez nich placki czekać będą na uczestników po przekroczeniu mety, a aby otrzymać medal, trzeba będzie najpierw zjeść swoją porcję. Co ważne, tutaj nie liczy się miejsce na podium – nagrodę otrzyma bowiem każdy uczestnik, bez względu na czas przebycia trasy! Wszystkim biegom towarzyszy za to niesamowita atmosfera, a w wydarzeniu biorą udział całe rodziny. Ma starcie zobaczycie zarówno rodziców biegnących z wózkami, jak i seniorów, udział biorą również kolorowi przebierańce, psiarze z czworonogami, profesjonalni biegacze i amatorzy długich spacerów. Nikt wam bowiem nie zabroni przejścia całej trasy w przebraniu różowego słonia! 🙂

Runoholic

Miejsca na bieg co prawda już się wyprzedały, ale gorąco zachęcamy was do przyjścia i kibicowania – atmosfera na miejscu jest niesamowita! Na Pizza Run nie zabraknie atrakcji oraz akcji charytatywnych: w parku odbędzie się zbiórka dla zwierząt z fundacji Judyta, a każdy kto dołoży coś od siebie, będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród od sponsorów. Już teraz informujemy was za to o zbliżającym się, czwartym biegu Korony Łasucha. Cookie Run odbędzie się 24 października, a zapisy na pierwszy ciasteczkowy bieg w historii ruszą od razu po zakończeniu sobotniego Pizza Run.

Ice Cream Run 2020

A na koniec mamy świetną wiadomość dla tych z was, którym nie udało się zdobyć pakietu na zbliżający się pizzowy bieg. Jako patronki medialne wydarzenia otrzymałyśmy 2 bonusowe pakiety – ale ponieważ zdecydowanie wybieramy jedzenie ponad bieganie, możecie zdobyć je w naszym konkursie! Wystarczy, że na adres Daria@jemywlodzi.pl prześlecie odpowiedź na pytanie „Po jakie danie przebiegłbyś 5 kilometrów i dlaczego?”. Na maile czekamy do środy wieczorem!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...