fbpx

Pizza Week

Zamawiacie pizzę online? Przez najbliższy tydzień na PizzaPortal.pl możecie skorzystać z 20 proc. rabatu, a także wygrać atrakcyjne nagrody.

Zamiast dzwonić do restauracji, coraz częściej zamawiamy jedzenie przez internet. Szybciej, sprawniej (od razu otrzymujemy informację o czasie dostawy lub ewentualnych problemach z jej realizacją) i z przyjaznym systemem płatności. W PizzaPortal.pl można zapłacić za rachunek kartą, przelewem, punktami payback, a nawet bitcoin.

Do tego najpopularniejszego serwisu dedykowanego zamówieniom online dołączyło już 2,5 tys. lokali. W Łodzi można skorzystać z oferty 90 restauracji. Prawie 80 z nich to pizzerie, zarówno te osiedlowe, jak i sieciowe. Ten wynik nie powinien dziwić – nie od dziś wiadomo, że nasze miasto kocha pizzę.

Pizza Week

Za kilkanaście dni będziemy obchodzić Światowy Dzień Pizzy, ale PizzaPortal.pl zaczyna świętować już wcześniej. Od dzisiaj do niedzieli wasze zamówienie w serwisie będzie premiowane aż 20 procentowym rabatem. Z promocji można skorzystać jeden raz, obowiązuje ona tylko w pizzeriach.

Na tym nie kończą się atrakcje przygotowane w ramach Pizza Week. Poza niższą ceną zamówienia dla indywidualnych klientów, miasta powalczą między sobą o honorowy tytuł stolicy pizzy. Wygrana to nie tylko wyróżnienie dla zwycięzcy, ale przede wszystkim korzyści dla jego mieszkańców. W nagrodę przez jeden dzień będą oni mogli składać zamówienia z 25 procentowym rabatem we wszystkich restauracjach współpracujących z PizzaPortal.pl, dodatkowo osoba z określonym numerem zamówienia będzie mogła wygrać telefon Sony Xperia J.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...