Fot: Owocni

Urodzinowy grill, teatr w restauracji i warsztaty sushi – oto pomysły na spędzenie najbliższych dni.

Widać, że restauratorzy wrócili już z wakacji. W najbliższych dniach jest jeszcze spokojnie, ale poczekajcie, co będzie się działo w kolejny weekend! Szczegóły już wkrótce, a na razie zapowiedzi najbliższych wydarzeń.

Dziś w Lokalu o 20.00 Hatti Vatti & Katee live, dwa dni później o tej samej porze turniej w trambambulę z Grandzie, ale nas oczywiście najbardziej interesuje impreza z kulinariami w tle, czyli pierwsze urodziny pijalni świeżo wyciskanych soków Owocni. Wpadajcie w sobotę o 19.00 na Piotrkowską 116. Do jedzenia wariacje na temat grillowanych warzyw, do picia: owocowo-warzywne, urodzinowe koktajle z alkoholem i bez. Muzycznie imprezę uświetni Janusz Nastarowicz, na gitarach zagrają także przyjaciele Owocnych.

 Fot: U Milscha

W niedzielę o 18.00 Restauracja U Mischa zainauguruje zaś … sezon teatralny. To pierwsze z cyklu spotkań, które będą organizowane przy współpracy z teatrem VIS a VIS z Krakowa. Na początek podróż do ekscytującego świata przedwojennego kabaretu i burleski, czyli przedstawienie ILSE… KRÓLOWA NOCY. Bilety na spektakl kosztują 35 zł (w cenie lampka wina), można je zarezerwować pod numerem telefonu 505 376 382.

House of Sushi

W przyszłotygodniowy czwartek znów przeniesiemy się w gastronomiczne klimaty. Tego dnia House of Sushi zaprasza na kolejne warsztaty sushi. W programie słów kilka o historii japońskiej kuchni, nauka samodzielnego przygotowania rolek, poczęstunek i śliwkowe wino bez ograniczeń. Udział w spotkaniu kosztuje 150zł. Jeżeli nie pasuje wam najbliższy termin, możecie zapisać się jeszcze na następną edycję, która odbędzie się 2 października. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 665 911 091, 42 674 00 40 bądź adresem biuro@houseofsushi.pl.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...