Podróże kulinarne w Szafa Lunch Bar

W najbliższą niedzielę, w Szafa Lunch Bar wystartuje cykl cotygodniowych podróży kulinarnych, czyli spotkań z kuchnią z różnych stron świata. W naszym konkursie możecie zgarnąć zaproszenie na pierwszą edycję tego wydarzenia.

Podróże kształcą, a teraz w Szafa Lunch Bar będzie można poszerzać swoją wiedzę o kulinarnych zwyczajach różnych miejsc naszego globu. W każdą niedzielę, szef kuchni lokalu zaprosi gości na ucztę inspirowaną kuchnią innego kraju. Ale to nie wszystko, bo podróżować można będzie tu także w czasie. W menu spotkań pojawią się dania zapomniane, potrawy charakterystyczne dla różnych regionów i okresów historycznych, czyli smaki, jakich rzadko można spróbować w restauracjach.

Podróże kulinarne w Szafa Lunch Bar

Na pierwszy ogień, w najbliższą niedzielę podany zostanie kapuśniak litewski oraz bliny dziadunia wg przepisu z XVII wieku. Cena za danie główne z przystawką wynosi 15 zł, a na udział w kulinarnej podróży obowiązują rezerwacje, których dokonywać można pod adresem: biuro@klubszafa.pl. Specjalne menu dostępne będzie w godzinach 14.00 – 20.00. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

KONKURS

Mamy dla was dwuosobowe zaproszenie na najbliższą, niedzielną edycję wydarzenia otwierającą cykl Kulinarnych Podróży. Aby je wygrać wystarczy wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytanie:

Do jakiego kraju wybrałbyś się w kulinarną podróż marzeń?

Odpowiedzi wraz z krótkim uzasadnieniem wysyłajcie na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Na wasze maile czekamy do piątku 14 lutego do godziny 15.00.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...