Maraton DOZ Piotrkowska

Szukamy lokali, które przygotują specjalne oferty dla maratończyków – po takim bieganiu należy się tym ludziom dużo dobrego jedzenia!

DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019. Publikujemy wam prośbę organizatorów, bo po pierwsze to nasi znajomi, a po drugie uważamy przebiegnięcie takiego dystansu za wyczyn ponadludzki, po którym należy się dużo nagród, w tym pyszne jedzenie.

Co możecie przygotować? Zniżki, oferty specjalne, tematyczne menu – co tylko chcecie, propozycje wysyłajcie na adres dozmaratonlodz@gmail.com. Kulinarne atrakcje zostaną przedstawione biegaczom w specjalnej zakładce „GASTRONOMIA”, a najciekawsze propozycje organizatorzy opublikują na profilu FB DOZ Maraton Łódź.

Maraton DOZ Piotrkowska

Więcej informacji od organizatorów:

W tegorocznej imprezie weźmie udział ok. 6 tys. biegaczy, którzy przyjadą do Łodzi ze swoimi rodzinami, znajomymi. Szacujemy, że Łódź odwiedzi ok. 10-11 tys. osób. Wielu z nich zostanie w naszym mieście na noc, niektórzy spędzą w Łodzi kilka dni. Dlatego oferta przygotowana przez Państwa na pewno wzbogaci propozycję jaką szykujemy dla biegaczy i kibiców. 

Proponujemy, by przysyłali Państwo do nas propozycje dotyczące konkretnych rabatów, z nazwą restauracji, lokalu, pubu i adresem. Mogą Państwo sami przygotować grafikę na to wydarzenie i opublikować na swojej stronie int. bądź też podesłać nam na adres: dozmaratonlodz@gmail.com

Maraton DOZ Piotrkowska

DOZ Maraton Łódź, to cykliczna impreza, która stanowi wyśmienitą okazję do promocji miasta, województwa, oraz licznych instytucji i firm. Możemy pochwalić się także naszymi lokalami gastronomicznymi, pubami it.d. Zachęćmy więc uczestników do odwiedzenia Waszych restauracji. Dlatego jeszcze raz zachęcamy do współpracy. Przy okazji informujemy, żę oprócz rywalizacji sportowej w Łodzi, w dniach 5-6 kwietnia w Atlas Arenie odbędą się Targi Expo przed niedzielną rywalizacją biegaczy.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...