fbpx

Presto Pizzeria Trattoria

Pomimo wakacji nie możemy narzekać na nowe otwarcia. Na Bałutach powstał właśnie kolejny lokal sieci Presto Pizzeria Trattoria.

Miłośnicy Presto od wejścia poznają znajome wnętrze: elementy z cegły, bielone ściany, żeliwne dodatki i oczywiście piec do pizzy opalany drewnem. Po Piotrkowskiej (gdzie Presto działa już od 15 lat) i Retkini przyszedł czas na Bałuty – restauracja mieści się na rogu ul. Sierakowskiego i Pojezierskiej.

Presto Pizzeria Trattoria

Bywalcom sieci nie trzeba przedstawiać menu. Oczywiście prym wiedzie pizza wypiekana w piecu na drewno i mogę poświadczyć, iż jest równie dobra (cienka i chrupiąca) jak w innych restauracjach. Poza tym sosy, do których samodzielnie dobiera się rodzaj makaronu, sałatki, dania główne i desery.

Presto Pizzeria Trattoria

Na razie na pizzę i makarony, a już za chwilę na lampkę wina i zimne piwo – lada moment przed lokalem stanie letni ogródek z parasolami. Dobra wiadomość dla tych, którzy zamawiają jedzenie do domu. Nowe Presto będzie realizowało dowozy na terenie Bałut i Radogoszcza (tel. 42 30 77 037).

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...