Prezentujemy tegoroczną edycję karty rabatowej Jemy w Łodzi

Najwyższa pora odsłonić karty – dosłownie. Znamy już pełną listę restauracji, które dołączyły do tegorocznej edycji naszej karty rabatowej. Obok lokali, które już znacie pojawiło się kilka nowości.

Wiemy, że wielu z was czekało na tę wiadomość. Nasza karta rabatowa, dzięki której możecie korzystać z 15% rabatu w 25 najlepszych łódzkich restauracjach i kawiarniach trafiła właśnie do druku i już wkrótce rozpoczniemy jej sprzedaż. Zanim to nastąpi sprawdźcie, jakie lokale dołączyły do naszego programu w tym roku.

Do restauracji i kawiarni, które znacie z poprzednich edycji karty dołączyło kilka nowych miejsc. Z 15% rabatu będziecie mogli skorzystać na przykład w restauracji MOTYWY, która zwyciężyła w naszym plebiscycie na najlepszą restaurację otwartą w 2015 roku. Do naszego programu dołączyła też Piwnica Łódzka – najlepsza restauracja pierwszej łódzkiej edycji Restaurant Week oraz Quale Restaurant, która podczas tego festiwalu zajęła między innymi pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza Obsługa.

Nowa edycja karty to także propozycja dla wegan i miłośników kuchni roślinnej – 15% rabatu zaproponują im Korzenie. Na mięsożerców wyposażonych w kartę czekają zaś argentyńskie steki w restauracji Tango Argentino Steakhouse. Mamy też nowe propozycje dla fanów pizzy, kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Rabat z naszą kartą otrzymacie w restauracjach Piknik, jeśli mieszkacie na Widzewie lub bywacie w tamtych okolicach możecie wybrać się do restauracji Peperoncini.

Lada dzień ruszy przedsprzedaż kart. Ich ilość będzie jak zwykle limitowana, więc warto pospieszyć się z zamówieniem. Z rabatów będzie można korzystać przez cały rok. Cena karty to 30 zł.

Pełna lista lokali z tegorocznej edycji karty:

Babkarnia
Bosca Pizza
Caffe przy ulicy
Český film
Daleko Blisko
Galicja
House of Sushi
Irish Pub
Jaffa
Jerry’s Burger
Klub Wino
Korzenie
Lokal
Mebloteka Yellow
MOTYWY
Owoce i Warzywa
Peperoncini
Piknik
Piwnica Łódzka
Quale Restaurant
Señoritas
Tajska Hot Spoon
Tango Argentino Steakhouse
Tawerna Pepe Verde
Złoty Imbir

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...