fbpx

Festiwal Dobrego Smaku 2013

W ostatni weekend czerwca ruszy w Łodzi 11. edycja Festiwalu Dobrego Smaku – najpopularniejszej imprezy kulinarnej w naszym mieście. W tym roku weźmie w niej udział 31 restauracji i 14 kawiarni.

Od czwartku 26 czerwca do niedzieli 29 czerwca, w kilkudziesięciu lokalach w Łodzi czekały będą na was popisowe potrawy przygotowane z okazji Festiwalu Dobrego Smaku. Hasłem tegorocznej edycji imprezy jest Zapomniane – na nowo odkryte. Zadaniem szefów kuchni jest przygotowanie dań, które przywrócą świetność zapomnianym składnikom i recepturom.

Festiwal Dobrego Smaku 2014

Festiwal Dobrego Smaku to impreza, która od lat przyciągała tłumy do biorących w niej udział restauracji i kawiarni. Daje bowiem ich gościom rzadką okazję spróbowania popisowych dań w cenie 10 zł oraz zestawów deseru z kawą w cenie 7 zł. Jeszcze przed Festiwalem propozycje kulinarne wszystkich lokali prezentowane są na stronie FDS na Facebooku. Warto się z nimi zapoznać i wybrać miejsca, które chcecie odwiedzić, bo przy 45 uczestnikach ciężko będzie w ciągu jednego weekendu spróbować wszystkiego.

Jak co roku, festiwalowe dania oceniać będą goście restauracji i konkursowe jury, które wybiorze najlepszą restaurację i kawiarnię FDS. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wymienić chociażby kolejną edycję Szkoły Dobrego Smaku, czyli warsztatów kulinarnych w wydaniu dla dorosłych i dla dzieci czy warsztaty fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu Doubletree by Hilton.

O wszystkich wydarzeniach informować będziemy was na bieżąco, ponieważ objęłyśmy wydarzenie patronatem medialnym. Poniżej znajdziecie listę tegorocznych uczestników Festiwalu.

Festiwal Dobrego Smaku 2014

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...