Festiwal Dobrego Smaku 2013

W ostatni weekend czerwca ruszy w Łodzi 11. edycja Festiwalu Dobrego Smaku – najpopularniejszej imprezy kulinarnej w naszym mieście. W tym roku weźmie w niej udział 31 restauracji i 14 kawiarni.

Od czwartku 26 czerwca do niedzieli 29 czerwca, w kilkudziesięciu lokalach w Łodzi czekały będą na was popisowe potrawy przygotowane z okazji Festiwalu Dobrego Smaku. Hasłem tegorocznej edycji imprezy jest Zapomniane – na nowo odkryte. Zadaniem szefów kuchni jest przygotowanie dań, które przywrócą świetność zapomnianym składnikom i recepturom.

Festiwal Dobrego Smaku 2014

Festiwal Dobrego Smaku to impreza, która od lat przyciągała tłumy do biorących w niej udział restauracji i kawiarni. Daje bowiem ich gościom rzadką okazję spróbowania popisowych dań w cenie 10 zł oraz zestawów deseru z kawą w cenie 7 zł. Jeszcze przed Festiwalem propozycje kulinarne wszystkich lokali prezentowane są na stronie FDS na Facebooku. Warto się z nimi zapoznać i wybrać miejsca, które chcecie odwiedzić, bo przy 45 uczestnikach ciężko będzie w ciągu jednego weekendu spróbować wszystkiego.

Jak co roku, festiwalowe dania oceniać będą goście restauracji i konkursowe jury, które wybiorze najlepszą restaurację i kawiarnię FDS. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wymienić chociażby kolejną edycję Szkoły Dobrego Smaku, czyli warsztatów kulinarnych w wydaniu dla dorosłych i dla dzieci czy warsztaty fotografii kulinarnej, które odbędą się w hotelu Doubletree by Hilton.

O wszystkich wydarzeniach informować będziemy was na bieżąco, ponieważ objęłyśmy wydarzenie patronatem medialnym. Poniżej znajdziecie listę tegorocznych uczestników Festiwalu.

Festiwal Dobrego Smaku 2014

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...