pyszne.pl

Na portalu Jemy w Łodzi czytacie o interesujących lokalach, w których można smacznie zjeść i miło spędzić czas. My pokażemy Wam miejsce, które należy odwiedzić w Internecie.

Okazuje się, że aby dobrze zjeść wcale nie trzeba przemierzać Piotrkowskiej wzdłuż i wszerz, ani wykręcać żadnych numerów telefonicznych, by dostać ulubiony posiłek i odkryć nowe lokalizacje – niekoniecznie w Śródmieściu. Dzięki serwisowi pyszne.pl zamówimy jedzenie online przy pomocy tylko kilku kliknięć.  

Pyszne.pl oferuje szeroki wybór restauracji – od pizzerii, burgerowni (coraz popularniejszych w naszym mieście), restauracji azjatyckich, aż po tradycyjne obiady domowe – co ważne: w tych samych cenach, co w lokalu! Gdy mamy daleko do centrum lub brakuje nam czasu by zrobić przerwę w pracy pyszne.pl to fantastyczne rozwiązanie.

pyszne.pl

Serwis obsługuje się intuicyjnie. Po wejściu i wpisaniu adresu ukazuje się lista dostawców dostępnych w naszej okolicy. Byliśmy mile zaskoczeni, odkrywając lokale, które choć blisko położone, nigdy wcześniej nie rzuciły nam się w oczy. Dostępne w serwisie filtry ułatwiają dodatkowo dobór dostawców według interesujących nas kryteriów takich jak oceny innych użytkowników czy sposób płatności. A tych jest kilka: można płacić kartą kredytową, w systemie PayPal, PayU lub tradycyjnie gotówką u dostawcy.

pyszne.pl

Zamawiać można bez rejestracji, jednak założenie konta zdecydowanie się opłaca. Można wtedy zbierać punkty lojalnościowe, oceniać restauracje i zarządzać adresami dostawy bez potrzeby ich ciągłego wpisywania. Zamówicie więc jeszcze szybciej, obojętnie czy jesteście w domu, bawicie się u znajomych, czekacie na wykład bądź utknęliście w pracy. Logowanie możliwe jest także przez stronę pyszne.pl na Facebooku, na której regularnie dostępne są atrakcyjne rabaty.

W razie wątpliwości dostępny jest dział pomocy, a Obsługa Klienta jest do dyspozycji przez cały dzień na czacie lub mailu. Godna uwagi jest także aplikacja pyszne.pl na Androida. Dzięki niej zamawiać możecie czekając na tramwaj na Zachodniej lub stojąc w korku na Piłsudskiego. Radzimy jednak ostrożnie szacować czas dostawy, by ulubiony posiłek nie był w domu przed wami.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...