Dobrze wiemy, że Łódź kocha ramen. A jak jest w innych miastach? Przekonamy się podczas siódmej edycji RAMEN festiwalu, która odbędzie się od 17 do 26 listopada. Będzie pysznie i rozgrzewająco!

10 dni ramen-diety

Jest jeden bardzo ważny powód, dla którego kochamy listopad – festiwal ramenu! Razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń i firmą Wolt zapraszamy was na kolejną edycję najbardziej rozgrzewającego wydarzenia w mieście. W tym roku do udziału zaprosimy nie tylko restauracje z Łodzi, ale całego województwa. Kilkadziesiąt ramenów przygotowanych specjalnie na tę okazję do spróbowania w 10 dni? Podejmujemy to wyzwanie, a wy dołączcie do nas.

W każdej edycji restauracje potrafią zaskoczyć nas swoimi daniami. Próbowaliśmy już włoskiego ramenu z burratą i pomidorami, hiszpańskiego z chorizo i krewetkami, ramenowej zalewajki czy nawet zrekonstruowanego ramenu w postaci burgera i pizzy. Wiemy, że również w tym roku czekają nas takie zaskoczenia, mnóstwo umamicznego smaku i dobrej zabawy – tak, jej też nie zabraknie, w końcu jak zawsze szykujemy dla was wydarzenia towarzyszące i konkursy z nagrodami. Razem odczarujemy tą szarą jesień i za sprawą wyjątkowych ramenów wprowadzimy mnóstwo kolorów i smaków.
Dołączcie do naszego wydarzenia, a z pewnością nic was nie ominie.

Zapraszamy restauracje

Restauratorzy, tak jak wspominałyśmy, w tym roku do ramen festiwalu mogą dołączyć nie tylko restauracje z Łodzi, ale z całego województwa. Przygotujcie specjalny ramen spoza karty i pamiętajcie, że najbardziej kreatywne propozycje cieszą się największą popularnością.
Na wasze zgłoszenia i zdjęcia czekamy do 6 listopada 2023 (poniedziałek), wysyłajcie je na jemywlodzi@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy i warunki uczestnictwa znajdziecie tutaj.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...