Republika Naleśnika w OFF Piotrkowska

Naleśniki mają w Łodzi rzesze wiernych miłośników. Teraz możecie je zjeść także odwiedzając OFF Piotrkowska.

Na początku kwietnia na terenie podwórka przy Piotrkowskiej 138/140 otwarty został nowy food truck – Republika Naleśnika, który jak sama nazwa wskazuje, serwuje gościom naleśniki. Food truck jest pomalowaną na czarno przyczepą, która na OFFie zagości na stałe. Stoi tuż przy wejściu na teren podwórka od strony ulicy Piotrkowskiej, a wkrótce pojawi się przed nim także letni ogródek, w którym naleśniki będzie można jeść na świeżym powietrzu.

Republika Naleśnika w OFF Piotrkowska

W menu Republiki Naleśnika znajdziecie placki w dwóch wersjach – na słodko i wytrawne. Wśród tych pierwszych znajdziecie zarówno klasyki z cukrem pudrem czy Nutellą, jak i smaki inspirowane popularnymi słodyczami – Snickers z masą krówkową, orzeszkami i Nutellą, Rafaello z serkiem waniliowym, wiórkami kokosowymi, migdałami i białą czekoladą czy 3 BIT z serkiem waniliowym, ciastkami i Nutellą. Wszystkie w cenach od 4 do 11 zł.

Republika Naleśnika w OFF Piotrkowska

Naleśniki wytrawne to kombinacje żółtego sera i dodatków: wędlin, mięsa, warzyw i serów pleśniowych. Ceny wahają się od 7 do 12 zł. Do każdego wybrać jeden z sześciu sosów. Naleśnikowa oferta będzie ulegała regularnym zmianom, głównie sezonowym. Już teraz food truck serwuje placki z Nutellą i świeżymi truskawkami, a w miarę zmieniających się pór roku będą się pojawiały kolejne dodatki.

Republika Naleśnika czeka na was codziennie od południa do wieczora. Godziny pracy wkrótce wydłużą się tak, by w weekendy naleśniki można było zjeść także późną nocą.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...