Restauracja Rodzinna Cammino powraca

Już jutro na łódzką mapę kulinarną oficjalnie powróci Restauracja Rodzinna Cammino.

Restauracja Cammino przez kilka lat z powodzeniem działała w Manufakturze i cieszyła się sporą popularnością wśród Łodzian. Radykalna podwyżka czynszu zmusiła jednak właścicieli do zamknięcia lokalu latem zeszłego roku. Od tamtej pory trwały poszukiwania nowego miejsca, w którym restauracja znów mogłaby przyjmować gości. Wreszcie się udało. Już wkrótce, ku radości wielki stęsknionych klientów, Cammino zostanie otwarte ponownie.

Nowy lokal Cammino przy ul. Głowackiego 5a

Nowy lokal mieści się na Bałutach przy Głowackiego 5a u zbiegu ulic Staszica i Sucharskiego. W odrobinę okrojonym menu goście znajdą te swoje ulubione potrawy, bo menu nie uległo zmianie. Właściciele obiecują jednak obserwować trendy wśród nowych klientów i dostosowywać ofertę do ich potrzeb i oczekiwań.

Niezmieniony jest też personel, który współtworzy sukces Cammino od 2006 roku. Szefem kuchni został Kamil Skrok i to on dbał będzie o smak potraw w nowym miejscu. Podobnie jak w poprzednim lokalu, również tutaj organizować można będzie przyjęcia okolicznościowe oraz zamawiać catering, który restauracja realizowała już od stycznia tego roku.

Nowy lokal Cammino przy ul. Głowackiego 5a

Lokal czeka na gości od wtorku 12 listopada od godziny 12.00. Wcześniej, bo już w sobotę 9 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się oficjalne otwarcie restauracji, w trakcie którego z recitalem rosyjskiej piosenki poetyckiej wystąpi znany aktor i pieśniarz Lech Dyblik. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona, dlatego warto stawić się wcześnie.

Restauracja Rodzinna Cammino
Łódź, ul. Głowackiego 5a
Tel. 42 632 64 34
www.cammino.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...