Fot. Restauracja Gronowalski i Buddha Pub

Tak hucznego otwarcia restauracji nie było w Łodzi od dawna, a prawdę powiedziawszy w ogóle nie przypominamy sobie podobnego wydarzenia. Na 600 gości zgromadzonych w zabytkowej szarpalni bawełny Grohmana na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej czeka m.in. prezentacja kolekcji Ewy Minge, pokaz stylizacji fryzur w wykonaniu Krystiana Wojewody i pokaz kubańskiej salsy. Wszystko to z okazji oficjalnego otwarcia Restauracji Gronowalski i Buddha Pub.

 

Restauracja Gronowalski oferowała będzie dania kuchni polskiej i włoskiej. Buddha Pub, będący jednocześnie show roomem marki biżuterii Buddha to Buddha, ma zaś być miejscem oferującym szeroki wybór alkoholi, oryginalnych drinków i ciepłych dań. W specjalnie wydzielonej części zorganizowano klimatyzowaną palarnię w formie minibaru Cuba, Havana.

Za całym przedsięwzięciem stoi znany, łódzki producent biżuterii – firma Gronowalski. Można się zatem domyślać, że jedzenie i napoje, to w tym miejscu nie wszystko. Równie ważne są doświadczenia estetyczne, a te zapewni niezwykle oryginalny wystrój tego miejsca. Urządzony z rozmachem obiekt to mieszanka różnych stylów. Połączono tutaj elementy surowych, fabrycznych wnętrz, jak ceglane ściany i drewniane belki stropowe z nowoczesnym minimalizmem i elementami dekoracyjnymi z kryształów Swarovskiego. Motywem centralnym w wystroju Buddha Pub jest rzecz jasna posąg Buddy, zaś palarnia urządzona jest w stylu przywołującym na myśl kubańskie bary.

Jutrzejsza impreza dostępna jest tylko dla zaproszonych gości, ale już od soboty restauracja i pub otwarte będą dla wszystkich. Jesteśmy bardzo ciekawi tego miejsca i z pewnością wkrótce pojawi się u nas jego recenzja. Tymczasem polecamy i czekamy na wasze opinie.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...