Scenografia Klub&Kawiarnia

W drugiej połowie czerwca, przy ul. Zachodniej 81/83 otwarta została Scenografia Klub&Kawiarnia. Rozmach projektu jest imponujący, a jego twórcy zapowiadają, że będzie to miejsce zupełnie wyjątkowe i niezwykłe.

Scenografia będzie połączeniem klubu muzycznego i kawiarni. Na 400 metrach kwadratowych lokalu, w którym wcześniej mieściło się między innymi Kino Cytryna, na klientów mają każdego dnia czekać inne atrakcje. Lokal ma być miejscem codziennych spotkań, ale nie tylko. Jego twórcy zapowiadają organizację wydarzeń kulturalnych o różnorodnym charakterze, wystaw, wernisaży, pokazów filmowych, koncertów czołowych gwiazd rodzimej sceny muzycznej i imprez klubowych. Będą także pokazy taneczne w burleskowej oprawie.

Na uwagę z całą pewnością zasługuje wystrój lokalu. Wnętrzom nadano teatralności urządzając je w bardzo łódzkim, nieco eklektycznym stylu z wyraźnymi nawiązaniami do łodzi secesyjnej i art deco. W lokalu znajduje się duża sala ze sceną o powierzchni 35 metrów kwadratowych i nowoczesnym oświetleniem oraz przestronne antresole.

W Scenografii będzie można też zjeść. Na początek lokal proponuje głownie ciepłe i zimne przekąski oraz dania na szybki lunch czy śniadanie przy kawie, jednak plany zakładają rozwój oferty w przyszłości.

Scenografia Klub&Kawiarnia
ul. Zachodnia 81/83
90-402 Łódź, Poland

www.klubscenografia.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...