Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

Pięć posiłków dziennie, w stałej, niskiej cenie 39,99 zł już od pierwszego dnia, bez względu na kaloryczność. To zupełnie nowe podejście do diety pudełkowej, które proponuje swoim klientom Simplebox.

Diety pudełkowe od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Korzystają z nich osoby, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie tylko. Dla wielu osób jest to sposób na zdrowe odżywianie – każdego dnia otrzymują pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków, które odpowiadają ich potrzebom żywieniowym. Catering dietetyczny to także świetne rozwiązanie dla każdego, kto na gotowanie nie ma czasu lub zwyczajnie nie lubi spędzać długich godzin w kuchni.

Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

A na czym to polega? Firmy specjalizujące się w cateringu dietetycznym, we współpracy z dietetykami układają plan żywieniowy, według którego przygotowywane są posiłki. Każdego dnia klienci otrzymują pięć pełnowartościowych dań dostarczanych do domu lub firmy. Wystarczy odgrzać i jeść. Każdy może wybrać liczbę kalorii odpowiadającą jego potrzebom, a także rodzaj diety. Od tego uzależniona jest cena diety, która potrafi sięgać nawet ponad 60 zł.

Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

To właśnie cena stanowi dla wielu osób przeszkodę w korzystaniu z diety pudełkowej. Z rozwiązaniem przychodzi Simplebox. To nowy catering dietetyczny, który za cel postawił sobie opracowanie diety pudełkowej opartej na prostych zasadach, oferującej posiłki w możliwie najniższej cenie przy zachowaniu świetnego smaku i dbałości o najwyższej jakości produkty.

Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

– Zrezygnowaliśmy ze zbędnych ulotek, reklam, kolorowych naklejek i tekturowych pudełek, bo wszystko to koniec końców i tak ląduje w koszu – mówi Anna Bugajska z Simplebox. – Okazało się, że możemy dzięki temu znacząco obniżyć nasze koszty zachowując najwyższą jakość posiłków. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najtańszych diet pudełkowych w Łodzi i Warszawie – 39,99 zł za dzień, bez względu na jej kaloryczność czy rodzaj.

Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

Jak to działa? Klienci Simplebox mogą wybrać jedną z trzech diet – standardową, wegetariańską lub bezrybną. Każda dostępna jest w kaloryczności od 1000 do 2500 kcal dziennie. Mogą zamówić ją na dwa dni, tydzień, miesiąc albo jeszcze dłużej. Bez względu na to wszystko, za każdy dzień zapłacą jedną, stałą stawkę 39,99 zł. W tej cenie otrzymają pięć posiłków, wśród których znajdują się takie smaczki, jak pieczony w sosie z wędzonych śliwek schab z pieczonymi ziemniaczkami i surówką z marchewki, gnocchi z zielonym pesto i szynką parmeńską, śniadaniowa shakshuka czy karmelizowane banany na grejpfrucie z pomarańczą. Dostawa wszystkich posiłków pod wskazany adres na terenie Łodzi i Warszawy jest bezpłatna.

Simplebox – nowa jakość diety pudełkowej

– Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i wiemy, że najbardziej liczy się smak potraw – dodaje Anna Bugajska. – Tutaj nie pozwalamy sobie na żadne ustępstwa. Dbamy o to, aby wszystkie dania były pyszne, pełne wartościowych substancji odżywczych i różnorodne. Każdego dnia nasi klienci znajdą w pudełkach coś innego. Dzięki temu dieta staje się prawdziwą przyjemnością.

Simplebox to rozwiązanie kierowane do ludzi młodych i zapracowanych oraz każdego, kto chce zadbać o sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy i dla kogo ważne jest zdrowe odżywianie. Klienci firmy mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, które pomogą im wybrać dietę najlepiej dopasowaną do ich potrzeb. Zamówienia można składać na stronie www.simplebox.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...