fbpx

Spółdzielnia

W najbliższą sobotę znana z Eko Targów Spółdzielnia zaczyna funkcjonować w pełnym wymiarze tygodnia.

Pierwszy Eko Targ odbył się w OFF Piotrkowska w lipcu tego roku, po kilku edycjach sobotnia impreza na stałe wpisała się do kalendarza nie tylko tych, którzy poszukują zdrowej i naturalnej żywności. Przyszedł czas, by organizator targu zaczął na dobre funkcjonować pod numerem 138/140.

Dziś już możecie spróbować przysmaków Spółdzielni, oficjalne otwarcie planowane jest na sobotę, na godz. 21.00 (od rana tradycyjnie odbędzie się Eko Targ). Za deckami DJ Good Paul, za barem – firmowy drink na bazie orzechówki i Baileys’a oraz premierowe menu. Na razie zdradzono kilka pozycji z karty (Buffalo Wings, zupę cebulową, domowe pesto i łososia w Burbonie), ale na pewno na tym nie koniec.

Spółdzielnia

W tygodniu Spółdzielnia będzie działać od 9.00 do 22.00 (w weekendy do ostatniego gościa). Na dobry początek oferta śniadaniowa (m.in. omlet, jajecznica, owsianka oraz słodkie i wytrawne zestawy), na mniejszy głód: przystawki, kanapki i sałatki, na większy – dwudaniowe zestawy lunchowe (19 zł) oraz karta dań głównych.

Poza restauracją, w każdą sobotę Eko Targ, a przez resztę tygodnia delikatesy ze zdrową żywnością. Z dnia na dzień półki Spółdzielni zapełniają się nowymi, oryginalnymi towarami, wśród których można chociażby wymienić produkty bałkańskie i portugalskie. Znajdziemy tu między innymi pięknie opakowane konserwy z małżami i ośmiornicami, a także ciekawostki takie jak dżem ze słodkich ziemniaków z cynamonem.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...